Katalog firm

Floor Planet

Floor Planet to ludzie, którzy podpowiedzą Wam co najlepiej położyć na podłogę. Jeżeli szukacie ciekawych i innowacyjnych rozwiązań, to nasza obsługa jest do Waszej dyspozycji proponując Wam szereg produktów znajdujących się w naszym katalogu. Dzięki nam będziecie mieli najlepsze podłogi w Waszych domach i firmach.

Wykładziny dywanowe

Floor Planet jest autoryzowanym dystrybutorem znanych zagranicznych i krajowych producentów wykładzin podłogowych. Oferta obejmuje wykładziny dywanowe, płytki dywanowe, wykładziny PCV, panele i płytki LVT. Najczęściej zamawiane są wykładziny dywanowe do biur i domów jednorodzinnych.
Wykładziny dla biur cechuje elegancki wygląd i ciekawe wzornictwo. Natomiast wykładziny dywanowe zamawiane przez klientów indywidualnych to produkty, które skupiające w sobie kilka cech. Są nimi elegancki wygląd, kolorystyka dopasowana do wystroju wnętrz, miękkość i ciepło oraz łatwość utrzymania w czystości. Ten produkt cieszy się dużym zainteresowaniem w tych domach, gdzie znajdują się małe dzieci.
Mogą one chodzić po podłodze bez obuwia i nawet zimową porą w krótkich spodenkach, a wykładzina zapewni im ciepło. Wysoka odporność na zabrudzenia to niewątpliwy atut. Rodzina może samodzielne prać miejsca zabrudzone lub zamówić usługę prania wykładzin. Wykładziny dla klientów indywidualnych rozmiarem dopasowywane są do powierzchni pomieszczeń.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508132665


Podobne firmy

Design Carpet

Czy zwracasz odpowiednią uwagę na to, jaki powinien być dywan w kontekście adekwatnego miejsca do jakiego ma trafić? Niestety wiele osób zapomina o tym fakcie, dla nich najlepszym rozwiązaniem jest sk...

Jurex

Skoro niesiesz się z zamiarem zakupu najbardziej funkcjonalnych rolet czy żaluzji, to firma Jurex jest do naszej dyspozycji. Pewnie, że gwarantuje nam pełne oraz profesjonalne wsparcie przy ich ewentu...