Katalog firm

Floor Planet

Floor Planet to ludzie, którzy podpowiedzą Wam co najlepiej położyć na podłogę. Jeżeli szukacie ciekawych i innowacyjnych rozwiązań, to nasza obsługa jest do Waszej dyspozycji proponując Wam szereg produktów znajdujących się w naszym katalogu. Dzięki nam będziecie mieli najlepsze podłogi w Waszych domach i firmach.

Wykładziny PCV

Wykładziny PCV to idealne rozwiązanie do bardzo wymagających miejsc. Ich praktyczność i łatwość utrzymania czystości powodują, że są one chętnie wykorzystywane do zaaranżowania podłóg w miejscach użyteczności publicznej, firmach ale także w prywatnych domach.
Wykładziny PCV to prostota w utrzymaniu czystości i pozbywaniu się roztoczy. Gładka jednolita powierzchnia jest łatwa do sprzątania. Oferujemy wysokiej jakości wykładziny PCV: winylowe, kauczukowe oraz linoleum dostępne w rolkach, płytkach i panelach. Współpracujemy z najbardziej znanymi markami dzięki czemu produkty są najlepszego formatu. Wysoka jakość idzie w parze z konkurencyjnymi cenami.
Zaletą takich wykładzin jest ich wodoodporność i trwałość dlatego mogą być stosowane zarówno w kuchniach, łazienkach jak i szpitalach czy restauracjach. Ich doskonała termoizolacyjność pozwala na uzyskanie ciepłej podłogi.
Nasza oferta kierowana jest do klientów z całego kraju, a asortyment jest dostępny w wielu kolorach, wzorach i klasach ścieralności. Każdy klient znajdzie tu coś dla siebie.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508132665


Podobne firmy

Design Carpet

Czy zwracasz odpowiednią uwagę na to, jaki powinien być dywan w kontekście adekwatnego miejsca do jakiego ma trafić? Niestety wiele osób zapomina o tym fakcie, dla nich najlepszym rozwiązaniem jest sk...