Katalog firm

For You

Firma For You to renomowany producent czapek dla dzieci i niemowląt z wieloletnim doświadczeniem. Przedsiębiorstwo mieści się w Katowicach i jego priorytetem jest produkcja najwyższej jakości nakryć głowy dla najmłodszych, w oparciu o potrzeby dzieci oraz wysokie wymagania ich rodziców. Wszystkie produkty wykonane są z najlepszej jakości materiałów.

Czapki dziecięce

Z pewnością nikt nie potrafi tak dobrze zadbać o potrzeby dziecka, jak rodzina. Idąc tym tropem, stworzyliśmy rodzinne przedsiębiorstwo, które szyje dziecięce nakrycia głowy. Od ponad dwudziestu lat produkujemy czapki dla dzieci, a także wszystkie inne akcesoria, dzięki którym naszym najmłodszym nie będą marzły rączki czy szyja. W naszej ofercie znajdziecie szeroką gamę czapek do wyboru - od tych najlżejszych, wiosennych aż po zimowe czapki uszatki, a także szaliki, chustki czy rękawiczki.
Warto wiedzieć, że charakterystyczną cechą naszych produktów jest nieszablonowe wzornictwo. My sami zajmujemy się projektowaniem szablonów materiałów. Unikalne wykonania, w połączeniu z atrakcyjną ceną to jedna z naszych zalet. Ale nie jedyna! Produkty Foryou wykonywanie są najwyższej jakości tkanin z certyfikatami "Bezpieczny Dla Dziecka", "Bezpieczny Dla Człowieka", "Tekstylia godne zaufania". Dzięki temu zajmujemy wysoką pozycję na rynku odzieżowym, a znajomość naszych produktów sięga daleko poza stolicę Śląska.

Kontakt

Ulica: Al. Roździeńskiego 90

Kod: 40-203

Miejscowość: Katowice

http://foryou.katowice.pl/

E-mail: foryou@foryou.katowice.pl

Tel.: 32 258-97-56