Katalog firm

Foto24.com.pl

Bartosz Wojciechowski to fotograf i operator, który kieruje się do osób prywatnych oraz firm i instytucji. Patrząc pod kątem lokalizacji, można mówić o kierowaniu się do osób z Łodzi i okolic. Niemniej geograficzne położenie to ostatnie, co może ograniczać tego fotografa. Informacje na temat oferty znajdziesz pod adresem Foto24.com.pl.

Filmowanie

Zarówno filmowanie ślubów, jak i fotografowanie to zajęcia dla prawdziwych artystów. Potrzebny jest także profesjonalny sprzęt, który oferuje najlepsze efekty. Wszystko to zapewnia firma taka jak Foto24.com.pl. Ta łódzka firma od lat zajmuje się fotografią, przede wszystkim fotografią ślubną. Już od dłuższego czasu wykonuje także filmy na potrzeby swoich klientów. Są to filmy między innymi ze ślubów, urodzin i innych ważnych uroczystości, które wiele osób pragnie upamiętnić w wyjątkowy sposób.
Firma Foto24.com.pl jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją. Dzięki temu tworzą oni na potrzeby swoich klientów wspaniałe fotografie i filmy. Każde zdjęcie i każdy film wykonany przez Foto24.com.pl na pewno spełni oczekiwania nawet najbardziej surowych krytyków.
Na dodatek usługi świadczone przez tę firmę są naprawdę rozsądnie wycenione. Zatem bez względu na to, czy kogoś interesuje filmowanie ślubu, czy robienie zdjęć na urodzinach, firma Foto24.com.pl stanowi świetny wybór. To jedna z najlepszych tego typu firm w Łodzi.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Agnieszka i Tomasz Górscy zapraszają do skorzystania ze swoich usług. Oferujemy Wam usługi fotograficzne na najwyższym poziomie. Naszym celem są zawsze dzieci, które są najlepszymi i najpiękniejszymi...