Katalog firm

Kategorie


Foto24.com.pl

Bartosz Wojciechowski to fotograf i operator, który kieruje się do osób prywatnych oraz firm i instytucji. Patrząc pod kątem lokalizacji, można mówić o kierowaniu się do osób z Łodzi i okolic. Niemniej geograficzne położenie to ostatnie, co może ograniczać tego fotografa. Informacje na temat oferty znajdziesz pod adresem Foto24.com.pl.

Fotobudka

Fotobudka jest rozwiązaniem na problem ze znalezieniem fotografa, który może zająć się robieniem zdjęć na imprezie firmowej, urodzinowej czy też na weselu. Wśród wielu łódzkich firm, które dla swoich klientów zapewniają swobodny dostęp do fotobudki, jedną z najlepszych na pewno jest Foto24.com.pl.
Fotograf z Foto24.com.pl przede wszystkim przyjmuje zlecenia związane z fotografią ślubną. Ich ilość przekracza jednak jego możliwości, dlatego też wynajem fotobudek Łódź jest usługą, z której korzysta coraz więcej klientów z tej firmy. Wszyscy z nich chwalą ten pomysł za kreatywność, jaką on wzbudza wśród gości na konkretnej imprezie i uroczystości. W fotobudce każdy może bowiem zaplanować swoje własne zdjęcie. Jest to zatem źródło niezapomnianych wspomnień.
Fotobudka od firmy Foto24.com.pl dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie, co dodatkowo zachęca do jej wynajęcia. Dowóz i pomóc w obsłudze jest wliczone w cenę wynajmu. Dzięki fotobudce każdy może mieć pewność, że będzie miał wyjątkowe zdjęcia z imprezy.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Agnieszka i Tomasz Górscy zapraszają do skorzystania ze swoich usług. Oferujemy Wam usługi fotograficzne na najwyższym poziomie. Naszym celem są zawsze dzieci, które są najlepszymi i najpiękniejszymi...