Katalog firm

Kategorie


Foto24.com.pl

Bartosz Wojciechowski to fotograf i operator, który kieruje się do osób prywatnych oraz firm i instytucji. Patrząc pod kątem lokalizacji, można mówić o kierowaniu się do osób z Łodzi i okolic. Niemniej geograficzne położenie to ostatnie, co może ograniczać tego fotografa. Informacje na temat oferty znajdziesz pod adresem Foto24.com.pl.

Sesje ślubne

Fotografia ślubna cieszy się ogromną popularnością. Praktycznie każda para młoda marzy o tym, aby mieć wspaniałe pamiątki ze swojego wyjątkowego dnia. Gdy ktoś poszukuje doświadczonego fotografa ślubnego na terenie Łodzi, to na pewno powinien zapoznać się z usługami, jakie świadczy Foto24.com.pl. Tylko profesjonalna sesja fotograficzna ślubna Łódź uwieczni tak ważny dzień.
Firma ta prowadzona jest przez młodego, ale doświadczonego fotografa. W swojej karierze wykonał on już wiele zdjęć ślubnych i cieszy się ogromnym poważaniem i sympatią wśród swoich klientów. Oprócz tego, że posiada prawdziwy talent do swojego zawodu, fotograf ten pracuje także bardzo profesjonalnie. Wszystkie zlecone zdjęcia są wykonywane zgodnie z życzeniem klienta, a także gotowe w określonym terminie.
Fotografia ślubna wymaga pewnej dozy kreatywności, a fotografowi z firmy Foto24.com.pl na pewno nie brakuje wyczucia artystycznego. Decydując się na współpracę z tą łódzką firmą, zawsze można mieć pewność, że będzie się zadowolonym z efektów końcowych. To niewątpliwie jeden z najlepszych fotografów ślubnych w Łodzi.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Agnieszka i Tomasz Górscy zapraszają do skorzystania ze swoich usług. Oferujemy Wam usługi fotograficzne na najwyższym poziomie. Naszym celem są zawsze dzieci, które są najlepszymi i najpiękniejszymi...