Katalog firm

Foto24.com.pl

Bartosz Wojciechowski to fotograf i operator, który kieruje się do osób prywatnych oraz firm i instytucji. Patrząc pod kątem lokalizacji, można mówić o kierowaniu się do osób z Łodzi i okolic. Niemniej geograficzne położenie to ostatnie, co może ograniczać tego fotografa. Informacje na temat oferty znajdziesz pod adresem Foto24.com.pl.

Zdjęcia ślubne

Zdjęcia ślubne są najlepszą pamiątką po ślubie jaką może zapewnić sobie młoda para. Dlatego też planując ślub na pewno nie można zapomnieć o wynajęciu doświadczonego fotografa by Twoje zdjęcia ślubne Łódź były wyjątkowe.
W Łodzi takiego fotografa ślubnego można znaleźć w firmie Foto24.com.pl. Jest to firma prowadzona przez fotografa z wieloletnim doświadczeniem w swoim zawodzie. Jednakże tym co naprawdę wyróżnia jego działalność jest to, że posiada on ogromną pasję do wykonywanej pracy. Dzięki temu wszystkie zlecenia, które przyjmuje od swoich klientów, traktowane są jak nowy i ekscytujący projekt. Poświęca im zatem swoją pełną uwagę, czego efektem są wspaniałe zdjęcia ślubne jakie tworzy.
Fotograf ślubny z Foto24.com.pl świadczy swoje usługi w wyjątkowo rozsądnych cenach, co sprawia, że na pewno wyróżnia się na tle swojej konkurencji. Jest to także osoba bardzo profesjonalna, która dokłada wszelkich starań, aby w stu procentach spełnić oczekiwania klientów. Zatem gdy komuś marzą się piękne zdjęcia ślubne to na pewno powinien wynająć fotografa z tej łódzkiej firmy.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Agnieszka i Tomasz Górscy zapraszają do skorzystania ze swoich usług. Oferujemy Wam usługi fotograficzne na najwyższym poziomie. Naszym celem są zawsze dzieci, które są najlepszymi i najpiękniejszymi...