Katalog firm

Kategorie


Frodent

Frodent to miejsce, gdzie każdy z Was może zgłosić się na leczenie zębów. Jeżeli szukacie dla siebie lub dla swojego dziecka odpowiedniego lekarza w Łodzi, to koniecznie musicie zgłosić się do jednej z naszych dwóch klinik, gdzie zawsze czeka na Was miła i uśmiechnięta profesjonalna obsługa. Zapraszamy!

Implanty zębów

FRODENT to przychodnia stomatologiczna umiejscowiona w Łodzi, która z wielką troską podchodzi do wszystkich swoich pacjentów. Zawsze panuje w niej przyjazna atmosfera, która sprawia, że każdy pacjent może poczuć się w niej bezpiecznie i dobrze, z przyjemnością poddając się kolejnym zabiegom stomatologicznym i uzyskując dzięki nim fantastyczne efekty.
Usługi przychodni są bardzo zróżnicowane. Frodent oferuje swoim pacjentom zarówno zabiegi typowo stomatologiczne, jak i implanty Łódź, zabiegi mające na celu wybielić zęby oraz coś naprawdę specjalnego - leczenie bezstresowe. W przychodni stosowane są urządzenia i materiały o najwyższej jakości, dzięki którym każdy przeprowadzony zabieg kończy się pomyślnie, a po przejściu przez niego pacjent może błyskawicznie wrócić do swojego normalnego trybu życia.
Frodent skupia w sobie wyjątkowych lekarzy, którzy swoją pracę traktują jak życiową pasję. Zawsze chcą oni pomagać pacjentom i robią wszystko, aby wizyty w gabinetach stomatologicznych kończyły się dla nich pomyślnie.

Kontakt

Ulica: Rojna 25

Kod: 91-134

Miejscowość: Łódź

http://www.frodent.pl/

E-mail: rojna@frodent.pl

Tel.: 600-635-647