Katalog firm

Frodent

Frodent to miejsce, gdzie każdy z Was może zgłosić się na leczenie zębów. Jeżeli szukacie dla siebie lub dla swojego dziecka odpowiedniego lekarza w Łodzi, to koniecznie musicie zgłosić się do jednej z naszych dwóch klinik, gdzie zawsze czeka na Was miła i uśmiechnięta profesjonalna obsługa. Zapraszamy!

Usługi stomatologiczne

Chyba każdy z Was chciałby pochwalić się pięknym i białym uśmiechem. Każdy z Was na pewno chciałby również zapomnieć o wszelkich bólach zębów, które potrafią czasem nieoczekiwanie zaskoczyć. Jeżeli chcecie, żeby tak było, to zapraszamy do Frodent - przychodni dentystycznych, gdzie czekają na Was najlepsi lekarze specjaliści.
Dzięki nam wszystkie Wasze zęby będą w odpowiedni sposób wyleczone. Oferowana przez nas stomatologia Łódź to pewność, że będziecie mogli skorzystać z najnowszych i najlepszych metod leczenia. Co najważniejsze - to nasi pacjenci mogą liczyć na bezstresowe leczenie zębów, ponieważ na życzenie podajemy znieczulenie albo gaz rozweselający.
W naszych gabinetach przyjmujemy zarówno osoby dorosłe, jak również dzieci, które chcemy nauczyć, że od najmłodszych lat warto zadbać o całe swoje uzębienie. Mamy nadzieje, że nam zaufacie i chętnie zapiszecie się do nas na wizytę. Zachęcamy do zapisania się na wizytę w najbardziej dogodnym dla siebie terminie. Dzięki nam zawsze będziecie mieli piękne i lśniące zęby.

Kontakt

Ulica: Rojna 25

Kod: 91-134

Miejscowość: Łódź

http://www.frodent.pl/

E-mail: rojna@frodent.pl

Tel.: 600-635-647