Katalog firm

Kategorie


Optyk Grabowscy

Firma Optyk Grabowscy z siedzibą w Radomiu posiada w swojej ofercie produkty znanych i cenionych marek, które wspomagają prawidłowe widzenie. Na uwagę zasługują oprawy korekcyjne, szkła kontaktowe i okularowe oraz okulary przeciwsłoneczne. W salonie optycznym doświadczeni specjaliści wykonają badanie wzroku oraz pomogą przy doborze i aplikacji szkieł kontaktowych.

Okulista

Optyk Grabowscy posiada salony optyczne i gabinety, które od 2009 roku zlokalizowane są na terenie Radomia. Firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów i oferuje wysokiej jakości produkty znanych i cenionych marek na rynku, które dbają o Państwa oczy.
W bogatym asortymencie salonu optycznego znajdują się oprawy korekcyjne ( Furla, Vogue, Tommy Hilfiger) w wielu kolorach i fasonach, dzięki czemu dobiorą Państwo idealne okulary do kształtu twarzy. Można z powodzeniem dobrać do oprawek szkła okularowe w celu poprawy jakości widzenia. Na uwagę zasługują także soczewki kontaktowe Air Optic, Acuvue czy FreshLook, które w zależności od preferencji można wymieniać codziennie, co 2 tygodnie lub co miesiąc. Okulista Radom oferuje również bezpłatne badanie wzroku, pomaga przy doborze i aplikacji soczewek oraz oprawek i szkieł okularowych.
W salonie optycznym Grabowscy mogą Państwo zaopatrzyć się również w okulary przeciwsłoneczne takich firm jak Vogue czy Ray Ban.

Kontakt

Ulica: Al. Grzecznarowskiego 29/31

Kod: 26-610

Miejscowość: Radom

http://optyk-grabowscy.pl/

E-mail: kontakt@optyk-grabowscy.pl

Tel.: 48 382-06-32


Podobne firmy

Ocular Canada oddział Gdańsk

Ocular Canada to doświadczone przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją, oferujące swoim klientom wysokiej jakości produkty, takie jak soczewki kontaktowe, akcesoria optyczne, okulary przeciwsłoneczne,...

Italooptica

Sieć salonów optycznych Italooptica kieruje swoją ofertę do mieszkańców województwa łódzkiego. Działając wiele lat w branży optycznej, zapewnia kompleksową obsługę. Oferuje pełen zakres badań okulisty...