Katalog firm

Kategorie


Optyk Grabowscy

Firma Optyk Grabowscy z siedzibą w Radomiu posiada w swojej ofercie produkty znanych i cenionych marek, które wspomagają prawidłowe widzenie. Na uwagę zasługują oprawy korekcyjne, szkła kontaktowe i okularowe oraz okulary przeciwsłoneczne. W salonie optycznym doświadczeni specjaliści wykonają badanie wzroku oraz pomogą przy doborze i aplikacji szkieł kontaktowych.

Okulista

Optyk Grabowscy posiada salony optyczne i gabinety, które od 2009 roku zlokalizowane są na terenie Radomia. Firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów i oferuje wysokiej jakości produkty znanych i cenionych marek na rynku, które dbają o Państwa oczy.
W bogatym asortymencie salonu optycznego znajdują się oprawy korekcyjne ( Furla, Vogue, Tommy Hilfiger) w wielu kolorach i fasonach, dzięki czemu dobiorą Państwo idealne okulary do kształtu twarzy. Można z powodzeniem dobrać do oprawek szkła okularowe w celu poprawy jakości widzenia. Na uwagę zasługują także soczewki kontaktowe Air Optic, Acuvue czy FreshLook, które w zależności od preferencji można wymieniać codziennie, co 2 tygodnie lub co miesiąc. Okulista Radom oferuje również bezpłatne badanie wzroku, pomaga przy doborze i aplikacji soczewek oraz oprawek i szkieł okularowych.
W salonie optycznym Grabowscy mogą Państwo zaopatrzyć się również w okulary przeciwsłoneczne takich firm jak Vogue czy Ray Ban.

Kontakt

Ulica: Al. Grzecznarowskiego 29/31

Kod: 26-610

Miejscowość: Radom

http://optyk-grabowscy.pl/

E-mail: kontakt@optyk-grabowscy.pl

Tel.: 48 382-06-32