Katalog firm

H3Projekt

H3Projekt to firma, która dba o wysoką jakość wykonywanych projektów. Nasza misja to stworzenie przytulnych, modnych, stylowych wnętrz, które będą jednocześnie funkcjonalne i co najważniejsze, spodobają Wam się. Nasza siedziba znajduje się w Olsztynie, jednak prowadzimy swoje prace również na terenie innych miast.

Aranżacja wnętrz

Jeżeli interesuje Cię dekorator wnętrz Olsztyn, nie pozostaje nic innego, jak postawić na pomoc świadczoną przez h3 projekt. Można powiedzieć, że mowa na temat działalności gwarantującej poprawę i rozszerzenie jakości życia, dzięki eksperymentalnemu podejściu do designu.
Co ważne, wiadomo, że niejednokrotnie problemem jest budżet na odpowiednim poziomie. Niemniej w przypadku h3 projekt ten problem po prostu nie istnieje. Jest to związane choćby, z tym że firma może się pochwalić ścisłą współpracą z producentami i wykonawcami prac wykończeniowych, dostawcami wyposażenia wnętrz oraz artykułów dekoracyjnych. Można też do tego dodać doskonałą znajomość rynku.
Można też powiedzieć, że zapewniane jest profesjonalne doradztwo i nadzór autorski jako pewność należytej realizacji.
Co do obszaru działań, sytuacja przedstawia się tak, że pomoc nie musi dotyczyć wyłącznie Olsztyna, h3 projekt zapewnia pomoc na terenie całego kraju.
Więcej informacji zostało udostępnionych na stronie internetowej działalności.

Kontakt

Ulica: Wilczyńskiego 25d/25

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

https://h3projekt.pl/

E-mail: biuro@h3projekt.pl

Tel.: 666-373-808


Podobne firmy

Luxury Carpets

W naszej pracy stawiamy na perfekcjonizm oraz wysoką jakość. Dlatego właśnie Luxury Carpets to wyjątkowe miejsce. Z nami zawsze możesz porozmawiać i chętnie pomożemy Tobie wybrać odpowiedni dywan czy...