Katalog firm

H3Projekt

H3Projekt to firma, która dba o wysoką jakość wykonywanych projektów. Nasza misja to stworzenie przytulnych, modnych, stylowych wnętrz, które będą jednocześnie funkcjonalne i co najważniejsze, spodobają Wam się. Nasza siedziba znajduje się w Olsztynie, jednak prowadzimy swoje prace również na terenie innych miast.

Projekt wnętrza

Jeżeli w obszarze Twoich zainteresowań jest projektant wnętrz, postaw na pomoc świadczoną przez h3 projekt. Mowa na temat działalności, która jest po prostu gwarancją sukcesu. W zasadzie trzeba powiedzieć, że pomoc świadczona przez h3 projekt to nie tylko gwarancja kompleksowego projektowania wnętrz. To też poprawa i rozszerzenie jakości życia dzięki eksperymentalnemu podejściu do designu.
Co więcej, firma doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że klienci niejednokrotnie mają mniej lub bardziej ograniczony budżet. Dowodem na to jest ścisła współpraca z producentami, wykonawcami prac wykończeniowych oraz dostawcami wyposażenia wnętrz i artykułów dekoracyjnych. Można też dodać do tego znajomość rynku. To wszystko ma przełożenie na dostosowanie projektu do założonego wcześniej budżetu.
Warto także podkreślić, że terenem działania jest nie tylko Olsztyn. Z oferty może skorzystać każdy mieszkaniec Polski.
Więcej informacji na temat działalności zostało przedstawionych na stronie internetowej https://h3projekt.pl/.

Kontakt

Ulica: Wilczyńskiego 25d/25

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

https://h3projekt.pl/

E-mail: biuro@h3projekt.pl

Tel.: 666-373-808


Podobne firmy

Luxury Carpets

W naszej pracy stawiamy na perfekcjonizm oraz wysoką jakość. Dlatego właśnie Luxury Carpets to wyjątkowe miejsce. Z nami zawsze możesz porozmawiać i chętnie pomożemy Tobie wybrać odpowiedni dywan czy...