Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Serdecznie zapraszam Was do Centrum Psychoterapii Harmonia. Jeżeli jesteście osobami uzależnionymi lub ktoś w Waszym otoczeniu ma z tym do czynienia, to zawsze otrzyma ode mnie pomoc. Trzeba jak najszybciej podjąć odpowiednią terapię, aby móc jak najszybciej wyrwać się z tego szkodliwego kręgu uzależnienia.

Leczenie alkoholizmu

Zapraszam na moją stronę internetową, gdzie można przejrzeć oferowane usługi. Prowadzę psychoterapię indywidualną i jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień oraz znanym i cenionym biegłym sądowym w ramach uzależnienia od alkoholu.
Na mojej stronie znajdziecie Państwo proponowane formy pomocy dla osób uzależnionych od alkoholu, hazardu, czy dopalaczy.

Uzależnienia

Dzięki ciekawym i nowatorskim sesjom psychoterapeutycznym pacjent zyskuje realną szansę na lepsze funkcjonowanie oraz radzeniem sobie z uzależnieniem, z normalnym funkcjonowaniem w codziennym życiu i w pracy.

Depresja

Leczenie depresji zakłada przede wszystkim dobór terapii do indywidualnych potrzeb pacjenta, każdy przecież ma inny charakter i inne podejście do życia, a depresja to bardzo niebezpieczna, ale uleczalna choroba.

Terapia DDA

To ciekawa forma leczenia psychologicznego kierowana do osób dorosłych, których rodzice byli lub w dalszym ciągu są czynnymi osobami uzależnionymi od alkoholu.
Oferta, jaką jest leczenie alkoholizmu Wrocław i mój gabinet jest często odwiedzany nawet przez publiczne, znane osoby w naszym kraju.
Z wszelkimi uzależnieniami należy walczyć i ja gwarantuję odpowiednią terapię wszystkim zgłaszającym się osobom.
Zapraszam.Psychoterapia indywidualna Harmonia we Wrocławiu - Magdalena Gierula

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Czas najwyższy uświadomić sobie jedno, nerwica oraz depresja to bardzo poważne choroby jakie należy nie tylko zdiagnozować, lecz przede wszystkim w odpowiedni dla nich sposób leczyć. Oczywiście zaletą...

Ewa Czernik

Nazywam się Ewa Czernik i gwarantuje Wam, że każdy pacjent jest dla mnie bardzo ważny. Podczas terapii, na którą już dzisiaj Was zapraszam, wspólnie postaramy się rozwiązać Wasze problemy. Zachęcam do...