Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Serdecznie zapraszam Was do Centrum Psychoterapii Harmonia. Jeżeli jesteście osobami uzależnionymi lub ktoś w Waszym otoczeniu ma z tym do czynienia, to zawsze otrzyma ode mnie pomoc. Trzeba jak najszybciej podjąć odpowiednią terapię, aby móc jak najszybciej wyrwać się z tego szkodliwego kręgu uzależnienia.

Leczenie nałogu hazardu

Leczenie hazardu jest równie złożonym problemem co każde inne uzależnienie. Wbrew temu, co może wydawać się wielu osobom, problem ten dotyka naprawdę wielu ludzi. Często jednak jest lekceważony aż dojdzie do pułapu, kiedy stanowi poważne zagrożenie dla jakości życia osoby chorej i jej bliskich. Dlatego też najlepiej jest podjąć się terapii jak najszybciej to możliwe i tym samym zminimalizować szkody, jakie powoduje ta choroba.
Jeżeli zatem kogoś interesuje leczenie hazardu we Wrocławiu, wówczas Centrum Harmonia okaże się doskonałym miejscem dla rozwiązania Twojego problemu. Nasze Centrum Harmonia i istnieje już od dłuższego czasu, pomagając swoim klientom przezwyciężyć różnego rodzaju problemy natury psychologicznej. Mogą to być uzależnienia od hazardu, alkoholu, ale także i narkotyków. Pełną listę uzależnień, z którymi walczymy wśród naszych pacjentów, można znaleźć na stronie http://harmonia-terapia.pl/leczenie-uzaleznien.
W centrum tym istnieje także możliwość podjęcia psychoterapii indywidualnej, która jest doskonałym sposobem na wyjście ze stanów depresyjnych. Zatem jeżeli ktokolwiek potrzebuje pomocy profesjonalisty, Harmonia z całą pewnością jest dobrym pomysłem!

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Ewa Czernik

Nazywam się Ewa Czernik i gwarantuje Wam, że każdy pacjent jest dla mnie bardzo ważny. Podczas terapii, na którą już dzisiaj Was zapraszam, wspólnie postaramy się rozwiązać Wasze problemy. Zachęcam do...

Instytut Terapii ITPB

Czas najwyższy uświadomić sobie jedno, nerwica oraz depresja to bardzo poważne choroby jakie należy nie tylko zdiagnozować, lecz przede wszystkim w odpowiedni dla nich sposób leczyć. Oczywiście zaletą...