Katalog firm

Kategorie


Centrum psychoterapii Harmonia

Serdecznie zapraszam Was do Centrum Psychoterapii Harmonia. Jeżeli jesteście osobami uzależnionymi lub ktoś w Waszym otoczeniu ma z tym do czynienia, to zawsze otrzyma ode mnie pomoc. Trzeba jak najszybciej podjąć odpowiednią terapię, aby móc jak najszybciej wyrwać się z tego szkodliwego kręgu uzależnienia.

Pomoc psychologiczna młodzieży

Problemy wychowawcze z nastolatkiem mają różne podłoże, a rodzice nie zawsze potrafią z dzieckiem nawiązać odpowiedni kontakt. Czasem rozmowa z obcą osobą jest lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza kiedy jest nią psycholog. Psychoterapia młodzieży prowadzona jest przez doświadczonego psychologa specjalizującego się w psychoterapii uzależnień oraz będącego biegłym sądowym w ramach uzależnienia od alkoholu.
Terapia młodzieży przeznaczona jest dla dzieci powyżej 15 roku życia. Dzięki niej pacjent ma możliwość poznania samego siebie, swoich emocji, potrzeb czy zachowań. Psychoterapia młodzieży pomaga uporać się z uzależnieniami od komputera czy siecioholizmem, które w dzisiejszych czasach bardzo często dotykają młodzież. Ponadto dzięki terapii możliwe jest zerwanie z uzależnieniem od alkoholu czy narkotyków.
Nie czekaj tylko pomóż swojemu dziecku poradzić sobie z uzależnieniem czy też innymi problemami, które utrudniają mu normalne funkcjonowanie. Trudny nastolatek potrzebuje jedynie pomocy. Jeśli uważasz, że Twoje dziecko powinno skorzystać z pomocy, jaką świadczy nasze centrum, to warto się z nami skontaktować - pełna oferta usług dostępnych w ramach pomocy psychologicznej dla młodzieży znajduje się na stronie http://harmonia-terapia.pl/terapia-indywidualna-i-terapia-mlodziezy.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Czas najwyższy uświadomić sobie jedno, nerwica oraz depresja to bardzo poważne choroby jakie należy nie tylko zdiagnozować, lecz przede wszystkim w odpowiedni dla nich sposób leczyć. Oczywiście zaletą...

Ewa Czernik

Nazywam się Ewa Czernik i gwarantuje Wam, że każdy pacjent jest dla mnie bardzo ważny. Podczas terapii, na którą już dzisiaj Was zapraszam, wspólnie postaramy się rozwiązać Wasze problemy. Zachęcam do...