Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Serdecznie zapraszam Was do Centrum Psychoterapii Harmonia. Jeżeli jesteście osobami uzależnionymi lub ktoś w Waszym otoczeniu ma z tym do czynienia, to zawsze otrzyma ode mnie pomoc. Trzeba jak najszybciej podjąć odpowiednią terapię, aby móc jak najszybciej wyrwać się z tego szkodliwego kręgu uzależnienia.

Terapia DDA

Wiele osób pochodzących z rodzin, gdzie regularnie nadużywano alkoholu zmaga się z różnego rodzaju zaburzeniami nastroju i osobowości w swoim dalszym życiu. Z myślą o tym, aby opisać to zjawisko, ukuto termin DDA - Dorosłe dzieci alkoholików. Osoby takie mogą znaleźć jednak niezbędna pomoc do tego, aby porzucić szkodliwe wzorce, jakich nauczono ich podczas dzieciństwa.
Terapia jest metodą, której skuteczność została wielokrotnie potwierdzona i obecnie stosowana jest na całym świecie. Dlatego też jeżeli kogokolwiek interesuje terapia DDA Wrocław to miejsce, w którym działa wiele doskonałych ośrodków. Wśród nich jest Centrum Psychoterapii Harmonia, które posiada bardzo szeroką ofertę świadczonych metod terapeutycznych. Między innymi jest to właśnie terapia DDA, prowadzona przez osoby z dużym doświadczeniem w tym zagadnieniu.
Profesjonalizm oraz duża doza empatii pomagają w nawiązaniu odpowiednich relacji między psychoterapeutą i pacjentem, dzięki czemu cała terapia na duże szanse na sukces.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Czas najwyższy uświadomić sobie jedno, nerwica oraz depresja to bardzo poważne choroby jakie należy nie tylko zdiagnozować, lecz przede wszystkim w odpowiedni dla nich sposób leczyć. Oczywiście zaletą...

Ewa Czernik

Nazywam się Ewa Czernik i gwarantuje Wam, że każdy pacjent jest dla mnie bardzo ważny. Podczas terapii, na którą już dzisiaj Was zapraszam, wspólnie postaramy się rozwiązać Wasze problemy. Zachęcam do...