Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Serdecznie zapraszam Was do Centrum Psychoterapii Harmonia. Jeżeli jesteście osobami uzależnionymi lub ktoś w Waszym otoczeniu ma z tym do czynienia, to zawsze otrzyma ode mnie pomoc. Trzeba jak najszybciej podjąć odpowiednią terapię, aby móc jak najszybciej wyrwać się z tego szkodliwego kręgu uzależnienia.

Terapia DDA

Wiele osób pochodzących z rodzin, gdzie regularnie nadużywano alkoholu zmaga się z różnego rodzaju zaburzeniami nastroju i osobowości w swoim dalszym życiu. Z myślą o tym, aby opisać to zjawisko, ukuto termin DDA - Dorosłe dzieci alkoholików. Osoby takie mogą znaleźć jednak niezbędna pomoc do tego, aby porzucić szkodliwe wzorce, jakich nauczono ich podczas dzieciństwa.
Terapia jest metodą, której skuteczność została wielokrotnie potwierdzona i obecnie stosowana jest na całym świecie. Dlatego też jeżeli kogokolwiek interesuje terapia DDA Wrocław to miejsce, w którym działa wiele doskonałych ośrodków. Wśród nich jest Centrum Psychoterapii Harmonia, które posiada bardzo szeroką ofertę świadczonych metod terapeutycznych. Między innymi jest to właśnie terapia DDA, prowadzona przez osoby z dużym doświadczeniem w tym zagadnieniu.
Profesjonalizm oraz duża doza empatii pomagają w nawiązaniu odpowiednich relacji między psychoterapeutą i pacjentem, dzięki czemu cała terapia na duże szanse na sukces.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Ewa Czernik

Nazywam się Ewa Czernik i gwarantuje Wam, że każdy pacjent jest dla mnie bardzo ważny. Podczas terapii, na którą już dzisiaj Was zapraszam, wspólnie postaramy się rozwiązać Wasze problemy. Zachęcam do...

Instytut Terapii ITPB

Czas najwyższy uświadomić sobie jedno, nerwica oraz depresja to bardzo poważne choroby jakie należy nie tylko zdiagnozować, lecz przede wszystkim w odpowiedni dla nich sposób leczyć. Oczywiście zaletą...