Katalog firm

Kategorie


Centrum psychoterapii Harmonia

Serdecznie zapraszam Was do Centrum Psychoterapii Harmonia. Jeżeli jesteście osobami uzależnionymi lub ktoś w Waszym otoczeniu ma z tym do czynienia, to zawsze otrzyma ode mnie pomoc. Trzeba jak najszybciej podjąć odpowiednią terapię, aby móc jak najszybciej wyrwać się z tego szkodliwego kręgu uzależnienia.

Uzależnienie od narkotyków

Pokonanie uzależnienia od czegokolwiek jest procesem wyjątkowo trudnym i wymagającym olbrzymiej siły woli. Jednakże bez względu na to jak silny ktoś jest, nie przejdzie przez to samodzielnie. Zawsze potrzebna jest pomoc z zewnątrz, od osób bliskich oraz od profesjonalnych psychologów, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie w technikach terapeutycznych osób uzależnionych.
Jeżeli zatem kogokolwiek interesuje leczenie uzależnień, na przykład leczenie uzależnień od narkotyków Wrocław to miasto w którym można znaleźć doskonałe miejsce do tego przeznaczone. Miejscem tym jest Centrum Psychoterapii Harmonia, gdzie pracuje świetnie wykształcona psycholog Magdalena Gierula.
Posiada ona odpowiednie doświadczenie jeżeli chodzi o terapię dla osób zmagających się z uzależnieniem od narkotyków, dlatego też jest to właśnie ta osoba, do której należy się zgłosić szukając pomocy z nałogiem. Sprawia to, że Centrum Psychoterapii Harmonia to doskonałe miejsce dla każdego, zmagającego się z tego typu problemami.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Czas najwyższy uświadomić sobie jedno, nerwica oraz depresja to bardzo poważne choroby jakie należy nie tylko zdiagnozować, lecz przede wszystkim w odpowiedni dla nich sposób leczyć. Oczywiście zaletą...

Ewa Czernik

Nazywam się Ewa Czernik i gwarantuje Wam, że każdy pacjent jest dla mnie bardzo ważny. Podczas terapii, na którą już dzisiaj Was zapraszam, wspólnie postaramy się rozwiązać Wasze problemy. Zachęcam do...