Katalog firm

Italooptica

Sieć salonów optycznych Italooptica kieruje swoją ofertę do mieszkańców województwa łódzkiego. Działając wiele lat w branży optycznej, zapewnia kompleksową obsługę. Oferuje pełen zakres badań okulistycznych, a poza tym leczenie wad wzroku i chorób oczu. Klienci mają do wyboru szeroki asortyment modnych okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych.

Badanie wzroku

Bardzo wiele osób zmuszonych jest do noszenia okularów przez znaczną część swojego życia. Różnorodne wady wzroku są tak powszechne, że naprawdę trudno jest znaleźć miasto w Polsce, w którym nie działa gabinet okulistyczny.
Jeżeli jednak komuś potrzebny jest naprawdę dobry okulista Łódź to najlepsze miasto w jakim ktoś może się znaleźć. Jest to bowiem główna siedziba działającej na terenie województwa łódzkiego sieci salonów optycznych Italooptica. Ich działalność zaczęła się około 18 lat temu i od tamtego czasu jedynie się rozwija, nieustannie poszerzając ofertę świadczonych usług.
Salon optyczny Italooptica zatrudnia tylko prawdziwych specjalistów z dziedziny okulistyki, dzięki czemu każdy klient może mieć pewność, że konsultuje się z prawdziwym profesjonalistą. Oprócz możliwości konsultacji okulistycznych, salon Italooptica posiada także bardzo szeroki wybór marek okularów, dzięki czemu każdy klient będzie mógł dobrać taką parę okularów, która będzie doskonale pasować do jego wyglądu.

Kontakt

Ulica: Przybyszewskiego 161A

Kod: 93-120

Miejscowość: Łódź

https://italooptica.pl/

E-mail:

Tel.: 42 686-80-95


Podobne firmy

Ocular Canada oddział Gdańsk

Ocular Canada to doświadczone przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją, oferujące swoim klientom wysokiej jakości produkty, takie jak soczewki kontaktowe, akcesoria optyczne, okulary przeciwsłoneczne,...

Optyk Grabowscy

Firma Optyk Grabowscy z siedzibą w Radomiu posiada w swojej ofercie produkty znanych i cenionych marek, które wspomagają prawidłowe widzenie. Na uwagę zasługują oprawy korekcyjne, szkła kontaktowe i o...