Katalog firm

Italooptica

Sieć salonów optycznych Italooptica kieruje swoją ofertę do mieszkańców województwa łódzkiego. Działając wiele lat w branży optycznej, zapewnia kompleksową obsługę. Oferuje pełen zakres badań okulistycznych, a poza tym leczenie wad wzroku i chorób oczu. Klienci mają do wyboru szeroki asortyment modnych okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych.

Okulary przeciwsłoneczne

Działamy na rynku okulistycznym i optycznym już od jakiegoś czasu. Proponujemy naszym klientom fachowe usługi, począwszy od badań wzroku, po wykonanie odpowiednich okularów. Do każdej osoby, która decyduje się skorzystać z naszych usług, podchodzimy indywidualnie. Zależy nam, bowiem na pełnej satysfakcji wszystkich osób, które nam zaufały.
Oprócz różnych rodzajów okularów korekcyjnych, pomagamy także dobrać odpowiednie okulary przeciwsłoneczne Łódź Mają one służyć nie tylko ochronie oczu przed silnym światłem, ale także wyglądowi. Potrafimy doradzić odpowiedni dobór takich okularów. Potwierdza to już sporo naszych klientów, którzy powracają i polecają nas znajomym. Idziemy z duchem czasu i mody i rozumiemy oczekiwania osób, które chcą wyglądać ładnie i modnie.
A my chcemy im w tym pomóc. Działając w branży związanej ze wzrokiem, rozumiemy, że spoczywa na nas ogromna odpowiedzialność. Wykorzystujemy wiec całą naszą wiedzę i doświadczenie, rozwijamy się, śledzimy nowości i dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci byli zadowoleni ze swoich okularów.

Kontakt

Ulica: Przybyszewskiego 161A

Kod: 93-120

Miejscowość: Łódź

https://italooptica.pl/

E-mail:

Tel.: 42 686-80-95


Podobne firmy

Ocular Canada oddział Gdańsk

Ocular Canada to doświadczone przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją, oferujące swoim klientom wysokiej jakości produkty, takie jak soczewki kontaktowe, akcesoria optyczne, okulary przeciwsłoneczne,...

Optyk Grabowscy

Firma Optyk Grabowscy z siedzibą w Radomiu posiada w swojej ofercie produkty znanych i cenionych marek, które wspomagają prawidłowe widzenie. Na uwagę zasługują oprawy korekcyjne, szkła kontaktowe i o...