Katalog firm

Italooptica

Sieć salonów optycznych Italooptica kieruje swoją ofertę do mieszkańców województwa łódzkiego. Działając wiele lat w branży optycznej, zapewnia kompleksową obsługę. Oferuje pełen zakres badań okulistycznych, a poza tym leczenie wad wzroku i chorób oczu. Klienci mają do wyboru szeroki asortyment modnych okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych.

Okulista dziecięcy

Wiele dzieci zmuszonych jest do noszenia okularów. Jednakże samo zdiagnozowanie problemów ze wzrokiem to tylko początek leczenia wad wzroku. Wiele z nich wymaga regularnych badań okulistycznych, a część przypadków wymusza zmianę szkieł korekcyjnych w noszonych okularach. Dlatego też tak ważne jest posiadanie kontaktu z dobrym okulistą dziecięcym, który pomoże zadbać o wzrok dziecka.
W łódzkim salonie optycznymi Italooptica każdy może umówić się na konsultacje ze świetnie wykwalifikowanymi okulistami, w tym także z okulistą dziecięcym. Z tego też powodu, szukając kogoś takiego jak okulista dziecięcy Łódź to miasto do którego na pewno warto trafić.
W salonie optycznym Italooptica każde dziecko z całą pewnością będzie mogło znaleźć parę okularów korekcyjnych dla siebie. Italooptica to bowiem gwarancja profesjonalizmu i produktów wysokiej jakości. Wzrok każdego z klientów jest absolutnym priorytetem pracowników Italooptica i dlatego też żaden klient nie wychodzi z tego salonu rozczarowany.

Kontakt

Ulica: Przybyszewskiego 161A

Kod: 93-120

Miejscowość: Łódź

https://italooptica.pl/

E-mail:

Tel.: 42 686-80-95


Podobne firmy

Ocular Canada oddział Gdańsk

Ocular Canada to doświadczone przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją, oferujące swoim klientom wysokiej jakości produkty, takie jak soczewki kontaktowe, akcesoria optyczne, okulary przeciwsłoneczne,...

Optyk Grabowscy

Firma Optyk Grabowscy z siedzibą w Radomiu posiada w swojej ofercie produkty znanych i cenionych marek, które wspomagają prawidłowe widzenie. Na uwagę zasługują oprawy korekcyjne, szkła kontaktowe i o...