Katalog firm

Italooptica

Sieć salonów optycznych Italooptica kieruje swoją ofertę do mieszkańców województwa łódzkiego. Działając wiele lat w branży optycznej, zapewnia kompleksową obsługę. Oferuje pełen zakres badań okulistycznych, a poza tym leczenie wad wzroku i chorób oczu. Klienci mają do wyboru szeroki asortyment modnych okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych.

Oprawki do okularów

Salon optyczny Italooptica jest zapewne dobrze znany wszystkim mieszkańcom Łodzi, którzy zmagają się z wadą wzroku, jaka wymusza na nich noszenie okularów korekcyjnych. Na swoją dobrą opinię Italooptica pracowała przez ostatnie osiemnaście lat swojej działalności.
Kluczem do sukcesu było to, że w tym salonie optycznym postawiono przede wszystkim na dobro każdego z klientów. Chodzi tutaj zatem nie tylko o to, aby zapewnić dostęp do odpowiednich szkieł korekcyjnych dla każdego kto ich potrzebuje, ale także, że wygląd okularów zależy od ich oprawek. Z tego też powodu oprawki te powinny być dopasowane do urody każdego, kto nosi daną parę okularów.
Jeżeli kogoś interesują stylowe oprawki do okularów to właśnie to miasto gdzie należy trafić. W salonie Italooptica każdy klient będzie potraktowany w sposób w pełni profesjonalny, a wykwalifikowani pracownicy pomogą w dokonaniu wyboru na temat tego, którą parę okularów wybrać. Dzięki temu każdy, kto korzysta z usług Italooptica jest na końcu zadowolony!
Pełny asortyment oprawek do okularów korekcyjnych znajdziesz również na naszej stronie https://italooptica.pl/okulary/.

Kontakt

Ulica: Przybyszewskiego 161A

Kod: 93-120

Miejscowość: Łódź

https://italooptica.pl/

E-mail:

Tel.: 42 686-80-95


Podobne firmy

Ocular Canada oddział Gdańsk

Ocular Canada to doświadczone przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją, oferujące swoim klientom wysokiej jakości produkty, takie jak soczewki kontaktowe, akcesoria optyczne, okulary przeciwsłoneczne,...

Optyk Grabowscy

Firma Optyk Grabowscy z siedzibą w Radomiu posiada w swojej ofercie produkty znanych i cenionych marek, które wspomagają prawidłowe widzenie. Na uwagę zasługują oprawy korekcyjne, szkła kontaktowe i o...