Katalog firm

Italooptica

Sieć salonów optycznych Italooptica kieruje swoją ofertę do mieszkańców województwa łódzkiego. Działając wiele lat w branży optycznej, zapewnia kompleksową obsługę. Oferuje pełen zakres badań okulistycznych, a poza tym leczenie wad wzroku i chorób oczu. Klienci mają do wyboru szeroki asortyment modnych okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych.

Optyk

Wady wzroku są niezwykle powszechne, co powoduje, że zawsze istnieje olbrzymie zapotrzebowanie na okulistów, a także na optyków. Są oni w stanie pomóc nie tylko w zdiagnozowaniu tego na jaką konkretną wadę wzroku ktoś cierpi, ale także w przygotowaniu odpowiednich okularów, które pomogą w odzyskaniu prawidłowego widzenia.
Każdy, kto nosi okulary, zapewne maswojego ulubionego okulistę oraz optyka. Dla osób mieszkających w województwie łódzkim często ulubiony salon optyczny należy do sieci Italooptica.
Italooptica powstała około osiemnastu lat temu. Od tego czasu z jednego salonu rozrosła się w sieć salonów optycznych, które funkcjonują w sześciu punktach w województwie łódzkim. Zapewniają duży wybór szkieł korekcyjnych oraz oprawek do okularów oraz bardzo atrakcyjne ceny. Jeżeli zatem komuś jest potrzebny dobry optyk jest z całą pewnością miastem wartym odwiedzin. W Italooptica każdy klient będzie miał szansę na konsultację ze specjalistą oraz uzyska pomoc w wyborze odpowiednich okularów. Zapoznaj się z naszą ofertą również na stronie https://italooptica.pl/.

Kontakt

Ulica: Przybyszewskiego 161A

Kod: 93-120

Miejscowość: Łódź

https://italooptica.pl/

E-mail:

Tel.: 42 686-80-95


Podobne firmy

Optyk Grabowscy

Firma Optyk Grabowscy z siedzibą w Radomiu posiada w swojej ofercie produkty znanych i cenionych marek, które wspomagają prawidłowe widzenie. Na uwagę zasługują oprawy korekcyjne, szkła kontaktowe i o...

Ocular Canada oddział Gdańsk

Ocular Canada to doświadczone przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją, oferujące swoim klientom wysokiej jakości produkty, takie jak soczewki kontaktowe, akcesoria optyczne, okulary przeciwsłoneczne,...