Katalog firm

Kategorie


Instytut Terapii ITPB

Czas najwyższy uświadomić sobie jedno, nerwica oraz depresja to bardzo poważne choroby jakie należy nie tylko zdiagnozować, lecz przede wszystkim w odpowiedni dla nich sposób leczyć. Oczywiście zaletą Instytutu Terapii Poznawczo-Behawioralnej jest przede wszystkim doświadczenie, tym samym profesjonalne i kompleksowe podejście do każdego kto zjawi się u nas po pomoc.

Psychoterapia młodzieży

Dostrzegasz, iż twoje dziecko unika z tobą pewnego kontaktu a rozmowa na jakikolwiek temat kończy się niepowodzeniem, nerwami a nawet krzykiem z jego strony? Oznacza to, iż zapewne ma ono jakiś problem, a tym samym Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej chce nie tylko w tej sytuacji pomóc, ale sprawić by psychoterapia młodzieży we Wrocławiu przyniosła zamierzony cel.
Niejednokrotnie nie zdajemy sobie sprawy, iż to właśnie taka metoda poznania zaburzeń i dysfunkcji samego dziecka w kontekście swobodnego funkcjonowania jest nie tylko wskazana, ale również wręcz niezbędna. Niech więc psychoterapia młodzieży Wrocław stanie się nijako okazją i alternatywą do tego by pomóc samego dziecku.
Jednocześnie uzyskać wsparcie ze strony specjalistów, psychoterapeutów oraz wykwalifikowanych osób jakie zachęcą nasze dziecko w każdym co do tego wieku, do podzielenia się swoim problemem, umiejętnie postarają się go poruszyć względnie rozwiązać. Jest to zatem coś, na co najzwyczajniej w świecie warto się zdecydować, tym samym opcja jak najbardziej trafna w kontekście tego co umożliwia.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117


Podobne firmy

Ewa Czernik

Nazywam się Ewa Czernik i gwarantuje Wam, że każdy pacjent jest dla mnie bardzo ważny. Podczas terapii, na którą już dzisiaj Was zapraszam, wspólnie postaramy się rozwiązać Wasze problemy. Zachęcam do...