Katalog firm

Kategorie


Jawo

Wiarygodny partner handlowy w zakresie produkcji dań gotowych oraz mrożonek Jawo rozpocznie współpracę z firmami zajmującymi się sprzedażą artykułów spożywczych. Oferujemy duży wybór produktów wysokiej jakości. Jesteśmy cenioną na rynku europejskim marką.

Mrożonki

Firma JAWO to renomowany producent mrożonek, który posiada wieloletnie doświadczenie w branży. JAWO funkcjonuje na rynku od 1992 roku, zdobywając coraz liczniejszą klientelę oraz poszerzając swój asortyment.
Firma posiada bardzo szeroką ofertę mrożonek. Swoim klientom oferuje takie przysmaki jak: pierogi wytrawne (ruskie, z mięsem, z kapustą i grzybami i wiele innych), pierogi słodkie, produkty z ziemniaków (w tym wiele rodzajów knedli, kopytka, kluski i pyzy). Dla konsumentów, którzy cenią swój czas, do oferty zostały wprowadzone dania do pogrzania, w tym placki ziemniaczane, krokiety oraz naleśniki.
Oferowane przez firmę JAWO produkty są najwyższej jakości. Klienci cenią je za wybitny smak oraz różnorodność. Oferta firmy jest bardzo szeroka, każdy znajdzie tutaj produkt dopasowany do własnego gustu kulinarnego oraz smaku. Mrożonki są oferowane po atrakcyjnych cenach i nadaj się na każdą okazję.
Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy JAWO.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://www.jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28


Podobne firmy

Wekownia

Firma Wekownia wychodzi naprzeciw potrzebom klientów poszukujących przetworów rzemieślniczych. Oferuje gotowe dania obiadowe w słoikach i nie tylko. Oprócz dań mięsnych i zup, proponuje smarowidła, so...