Katalog firm

Kategorie


Hotel Łabędy

Szukasz idealnego noclegu będąc w okolicach Gliwic? Oferujemy Państwu elegancko umeblowane pokoj hotelowe, w których poczujesz się jak w domu. To wszystko w bardzo przystępnej cenie. Niezależnie czy szukasz miejsca do wypoczynku na dłuższy czas czy też tylko na weekend, zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Noclegi

Przyjeżdżając do nowego miasta wiemy jak ciężko znaleźć hotel, który będzie w pełni odpowiadał naszym wymaganiom. Szukamy zazwyczaj cichego miejsca, w którym rodzinna atmosfer daje poczucie komfortu i sprawia że chętnie wracamy w takie miejsce. Wszystkie takie warunki z pewnością zaoferuje Państwu nasz komfortowy i pięknie położony hotel Gliwice to miasto chętnie odwiedzane przez turystów nie tylko z kraju ale i z zagranicy.
Poszukują oni miejsca gdzie po długim dniu mogą odpocząć, zrelaksować się i zjeść dobry posiłek, najlepiej ze śląskiej przepysznej kuchni regionalnej. Mamy dla naszych gości eleganckie i stylowe pokoje w kilku kategoriach, standard, komfort i apartament, ale wszystkie są wyposażone w łazienkę, telewizor i oczywiście internet WiFi.
Dzięki warunkom które oferuje licznym turystom nasz hotel Gliwice już zawsze będą atrakcyjne dla wszystkich, którzy zechcą odwiedzić to piękne i historyczne miasto, pełne zabytków architektury, ośrodków kultury i parków zachęcających do spacerów ich zielonymi alejkami.

Kontakt

Ulica: Karola Marksa 11

Kod: 44-109

Miejscowość: Gliwice

http://www.hotel-labedy.pl/

E-mail: info@hotel-labedy.pl

Tel.: 32 230-09-29


Podobne firmy

Marzanna

Doskonale jedzenie, tradycyjny wystrój, swojski klimat, ludowa atmosfera i moc atrakcji dla każdego - to właśnie Siedlisko Folkloru Marzanna, wyjątkowy obiekt hotelowo - gastronomiczny zlokalizowany w...