Katalog firm

PPHU Ład

Jeśli planują Państwo wycinkę drzew w Łodzi lub okolicy i szukają fachowców, którzy starannie wykonają to zlecenie, P.P.H.U. Ład zaprasza na stronę. Firma od ponad 20-lat świadczy usługi ogrodnicze dla klientów z województwa łódzkiego. Dysponując profesjonalnym sprzętem, oferuje wycinkę drzew, likwidację dzikich wysypisk i wiele więcej.

Wycinka drzew i krzewów

Są sytuacje w życiu, gdzie człowiek nie jest sobie w stanie poradzić bez fachowej pomocy specjalistów. W niektórych przypadkach warto skorzystać z usług oferowanych przez firmy, które znają się na rzeczy. Samodzielne prace ogrodowe mogą być uciążliwe, meczące i czasochłonne, dlatego warto zlecić ją zewnętrznej firmie, która upora się z problemem bez większego wysiłku.
Takim przykładem jest wycinka drzew Łódź. Jest to ciężka i wymagająca praca, gdzie sprawdzi się tylko procesjonalna firma świadcząca usługi ogrodowe. Nasza firma posiada najwyższej jakości sprzęty, które wykonane są z odpowiednich i wytrzymałych materiałów. Spełniają one również wszelkie normy jakości, przez co wycinka drzew staje się przyjemnym i szybkim procesem. Nasza kadra jest świetnie przygotowana do pełnienia wszelkich prac ogrodowych.
Posiadamy też wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam na podjęcie się nawet najcięższych zleceń. Jesteśmy otwarci na pomysły i żądania naszych klientów, służymy dobrą radą i wsparciem.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357