Katalog firm

La Toya

Zlokalizowana w Rzgowie La Toya to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży odzieżowej. Jako producent ubrań damskich oferuje duży wybór sukienek, bluzek, spodni i kompletów na każdą okazję. Proponuje też modne płaszcze i kurtki w różnych fasonach. Zapewnia wysoką jakość produktów i szybką realizację zamówień.

Odzież damska XXL

Wiele sklepów polskich wprowadza do swojej oferty odzież damską XXL. Jednakże wciąż jest ich stosunkowo mało, jeżeli porówna się tę liczbę z realnym zapotrzebowaniem. Dlatego La Toya to producent odzieży damskiej XXL, który z powodzeniem rozwija swoją markę już od wielu lat.
Jest to firma polska, która została założona z myślą o tym, aby zapewnić każdej kobiecie dostęp do wysokiej jakości ubrań. Aby sprawić, że naprawdę każda kobieta może znaleźć coś dla siebie w katalogu marki La Toya, producent ten oferuje bardzo szeroki wybór rozmiarów.
Dodatkowo sprzedawana kolekcja jest zgodna z aktualnymi trendami i nieustannie dodawane są do niej najnowsze fasony. Dzięki temu każdy zawsze może liczyć na to, że odzież damska od La Toya będzie prezentować się stylowo.
Wszystkie ubrania od tego producenta są dostępne do zamówienia w hurtowni firmy. Ich ceny są ustalone na rozsądnym poziomie, co zachęca do częstych zakupów. La Toya to zatem producent odzieży damskiej XXL o którym warto się dowiedzieć.

Kontakt

Ulica: Rzemieślnicza 36

Kod: 95-030

Miejscowość: Rzgów

https://hurtownia.la-toya.pl/kontakt

E-mail: odziez@la-toya.pl

Tel.: 733018311


Podobne firmy

Dorin

Mający swoją siedzibę w Łodzi przy ulicy Jaracza 1 salon sukien ślubnych Dorin kieruje swoją ofertę do klientek, które podczas ślubu chcą wyglądać elegancko i czuć się komfortowo. Szeroki asortyment o...