Katalog firm

Luxury Carpets

W naszej pracy stawiamy na perfekcjonizm oraz wysoką jakość. Dlatego właśnie Luxury Carpets to wyjątkowe miejsce. Z nami zawsze możesz porozmawiać i chętnie pomożemy Tobie wybrać odpowiedni dywan czy wykładzinę do każdego pomieszczenia. W naszej ofercie znajdują się dywany najbardziej topowych producentów.

Nowoczesne dywany

Zarówno w pomieszczeniach zaprojektowanych z myślą o stylu klasycznym, jak i w bardziej nowoczesnych przestrzeniach, dywany znajdują swoje miejsce. Zawsze należy je jednak odpowiednio dopasować do konkretnego wnętrza. Z pomocą mogą wtedy przyjść specjaliści z firmy Luxury Carpets. Dowiedz się więcej na naszej stronie https://luxurycarpets.pl/.
Ta łódzka działalność specjalizuje się w luksusowych dywanach i wykładzinach. W ofercie ma nowoczesne dywany, które są doskonale dopasowane do trendów panujących obecnie na rynku. Dzięki temu każdy klient Luxury Carpets może mieć pewność, że trafiając do tej firmy na zakupy zawsze znajdzie swój wymarzony dywan.
Zarówno wykładziny, jak i dywany sprzedawane w tej firmie są produktami od bardzo znanych marek. Marki te kojarzone są z jakością i luksusem. Ich ceny są wysokie, ale sposób wykonania i trwałość zdecydowanie rekompensują wysoki koszt. Z pomocą pracowników i ich profesjonalną poradą każdy klient firmy Luxury Carpets znajdzie swój najnowszy dywan lub wykładzinę, z której będzie korzystać przez wiele długich lat.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19/F02

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

https://luxurycarpets.pl/

E-mail: office@luxurycarpets.pl

Tel.: 503169696


Podobne firmy

H3Projekt

H3Projekt to firma, która dba o wysoką jakość wykonywanych projektów. Nasza misja to stworzenie przytulnych, modnych, stylowych wnętrz, które będą jednocześnie funkcjonalne i co najważniejsze, spodoba...