Katalog firm

Kategorie


Malaga

Malaga to miejsce idealne dla każdej osoby. Jeżeli chcecie, to możecie przyjechać do nas na rodzinny obiad, aby spędzić tutaj miłe chwile. Równie dobrze możecie u nas również urządzić spotkanie rodzinne w większym gronie, w pięknym otoczeniu, bardzo blisko Łodzi. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.

Pokoje noclegowe

Planują Państwo dłuższy pobyt w Łodzi i chcą zatrzymać się w komfortowym i spokojnym miejscu? Biorąc pod uwagę kwestię taką jak noclegi Łódź i okolice to obszar, na którym znajduje się wiele hoteli czy pensjonatów dysponujących szeroką ofertą pokojów do wynajęcia. Jeśli ważną rolę odgrywa dla Państwa położenie obiektu- w cichej i pełnej zieleni okolicy- Malagasala zaprasza!
Oferuje w pełni wyposażone pokoje z łazienkami, w przystępnej cenie. Goście mogą korzystać między innymi z telewizora i darmowego dostępu do internetu. Do ich dyspozycji pozostaje bezpłatny parking. Atrakcyjna propozycja noclegów to nie wszystko, co oferuje Klientom Malagasala. Organizuje nie tylko imprezy rodzinne takie jak wesela, chrzciny i komunie, ale także spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia czy wigilie firmowe.
Realizuje też usługi cateringowe, gwarantując kompleksową obsługę gastronomiczną przyjęć odbywających się na terenie całego miasta i okolic. Szczegółowe informacje na temat oferty znajdą Państwo na stronie www.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Dwór Artusa

W życiu pojawiają się poważne sytuacje, które wymagają przygotowania pewnych spotkań — czy to wesele dla rodziny i znajomych, czy to bankiet dla firmy. Częstym problemem przy takich wydarzeniach jest...

Karczma Bida w Opolu

Chciałbyś zorganizować huczne wesele w staropolskim stylu? Dla nas to nie problem! Karczma Bida oferuje Państwu organizację przyjęć, które z pewnością zostaną w Waszej pamięci. Ciekawy wystrój, smaczn...