Katalog firm

Malaga

Malaga to miejsce idealne dla każdej osoby. Jeżeli chcecie, to możecie przyjechać do nas na rodzinny obiad, aby spędzić tutaj miłe chwile. Równie dobrze możecie u nas również urządzić spotkanie rodzinne w większym gronie, w pięknym otoczeniu, bardzo blisko Łodzi. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.

Sala konferencyjna

Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest w dzisiejszych czasach znaleźć porządne sale konferencyjne w rozsądnej cenie, dlatego też powstała nasza firma, aby ułatwić Państwu to zadanie. Nasze sale konferencyjne Łódź to doskonała propozycja nie tylko dla dużych firm korporacyjnych, ale również dla niewielkich przedsiębiorców lokalnych, którzy chcą zorganizować profesjonalną imprezę firmową.
Dzięki naszej pomocy zorganizują Państwo wymarzoną konferencję nie tylko w sali, ale również w plenerze. Wszyscy klienci mogą liczyć na smaczny catering, profesjonalne oświetlenie, dekoracje, nowoczesne nagłośnienie i sprzęt multimedialny z najwyższej światowej półki.
Dla nas organizowanie imprez biznesowych to nie tylko żmudna codzienna praca, ale przede wszystkim wielka pasja z którą zawsze staramy się podzielić z naszymi klientami. Możemy zaoferować Państwu również bardzo wiele dodatkowych atrakcji takich jak np.: pokazy tańca ogniem, karaoke, wróżki, iluzjoniści, loterie, place zabaw i pokazy sztucznych ogni.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Dwór Artusa

W życiu pojawiają się poważne sytuacje, które wymagają przygotowania pewnych spotkań — czy to wesele dla rodziny i znajomych, czy to bankiet dla firmy. Częstym problemem przy takich wydarzeniach jest...

Karczma Bida w Opolu

Chciałbyś zorganizować huczne wesele w staropolskim stylu? Dla nas to nie problem! Karczma Bida oferuje Państwu organizację przyjęć, które z pewnością zostaną w Waszej pamięci. Ciekawy wystrój, smaczn...