Katalog firm

Malaga

Malaga to miejsce idealne dla każdej osoby. Jeżeli chcecie, to możecie przyjechać do nas na rodzinny obiad, aby spędzić tutaj miłe chwile. Równie dobrze możecie u nas również urządzić spotkanie rodzinne w większym gronie, w pięknym otoczeniu, bardzo blisko Łodzi. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.

Sala weselna

Wesele to zabawa, która wymaga odpowiedniej oprawy. Dlatego trzeba bardzo starannie wybrać salę, gdzie urządzicie swoją zabawę, gdzie z dumą będziecie mogli zaprosić swoich gości. Nasza sala bankietowa idealnie się do tego nadaje. Country Club Malaga z miłą chęcią zorganizuje dla Was przyjęcie w naszej przestronnej sali, wyposażonej w najlepszą klimatyzację.
Nasza sala weselna Łódź to duży parkiet taneczny, gdzie jednocześnie może się bawić bardzo duża ilość osób. Jeżeli wyrazicie taką chęć, to na wesele postawimy dla Was okrągłe stoły, które cieszą się ogromną popularnością. Naszym atutem jest również atrakcyjna oferta cenowa oraz wysoka jakość obsługi.
Przez cały czas będziemy czuwać nad przebiegiem całego przyjęcia, abyście ze spokojem mogli się bawić i nie martwić się o nic. Mamy nadzieje, że nasza oferta okaże się dla Was atrakcyjna. Malaga zachęca do osobistych odwiedzin, dzięki czemu będziecie przy okazji mogli odwiedzić nasz ogród, gdzie na wiosnę i lato jest bardzo pięknie i zielono.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Opolu

Chciałbyś zorganizować huczne wesele w staropolskim stylu? Dla nas to nie problem! Karczma Bida oferuje Państwu organizację przyjęć, które z pewnością zostaną w Waszej pamięci. Ciekawy wystrój, smaczn...

Dwór Artusa

W życiu pojawiają się poważne sytuacje, które wymagają przygotowania pewnych spotkań — czy to wesele dla rodziny i znajomych, czy to bankiet dla firmy. Częstym problemem przy takich wydarzeniach jest...