Katalog firm

Marzanna

Doskonale jedzenie, tradycyjny wystrój, swojski klimat, ludowa atmosfera i moc atrakcji dla każdego - to właśnie Siedlisko Folkloru Marzanna, wyjątkowy obiekt hotelowo - gastronomiczny zlokalizowany w Niedrzwicy Kościelnej pod Lublinem. Organizowane są tutaj ciekawe imprezy o charakterze folklorystycznym. Obiekt można też wynająć na przykład na przyjęcia weselne.

Sala weselna

Siedlisko Folkloru Marzanna to doskonałe miejsce dla wszystkich tych osób, które chcą zorganizować porządne przyjęcie weselne w bardzo przystępnej cenie. Nasza nowoczesna sala weselna Lublin, to urokliwe miejsce, które przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.
Jeżeli cenią sobie Państwo staropolską gościnność oraz niepowtarzalny klimat folkloru, to Siedlisko Folkloru Marzanna jest tym czego poszukujecie. Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami, którzy na każdym kroku zachwalają naszą salę weselną i polecają ją swoim znajomym. Dla nas najważniejszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego też staramy się, aby każde przyjęcie było niepowtarzalnym wydarzeniem nie tylko dla Pary Młodej, ale również dla gości weselnych. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie klimatyzowane sale weselne.
Mniejsza sala makowa jest w stanie pomieścić 150 osób, a w większej sali zmieści się 400 osób. Dla Pary Młodej podczas nocy weselnej oddajemy do pełnej dyspozycji apartament w Hotelu Marzanna.

Kontakt

Ulica: Krakowska 111

Kod: 24-222

Miejscowość: Niedrzwica Kościelna

http://www.marzanna.pl/

E-mail: info@marzanna.pl

Tel.: 81 511-69-20