Katalog firm

Kategorie


Meble Brzeziński

Meble Brzeziński to doświadczona i profesjonalna firma oferująca produkcję mebli na zamówienie. Zapewnia ona wszelkie meble w wielu kolorach, wzorach, wykonane z różnych materiałów. Proponuje także doradztwo techniczne z zakresu wyboru mebli oraz materiału ich wykonania. Wszelkie produkty, jakie zapewnia firma, są wykonywane bardzo dokładnie z najlepszych materiałów.

Meble na wymiar

Jeżeli poszukujecie meble Legionowo to zapraszamy Was do skorzystania z naszej oferty. Nasz zakład stolarski Brzeźiński istnieje na rynku już od ponad trzydziestu lat i dokłada wszelkich starań, aby trafiały do Was najlepsze meble wykonane z niezwykłą starannością oraz dokładnością.
Wykonujemy meble na indywidualne zamówienie naszych klientów z dowolnych gatunków drewna, płyty fornirowanej, płyty laminowanej, płyty M.D.F. lakierowanej i płyty akrylowej. Możecie u nas zamówić produkty w kilkunastu kolorach, na wysoki połysk, w stylu nowoczesnym albo klasycznym. Wykonujemy: meble kuchenne, stołowe, łazienkowe, gabinetowe, garderoby, szafy z drzwiami przesuwnymi, zabudowy do wnęk.
Od niedawna w naszej ofercie znajdziecie również schody drewniane oraz drzwi drewniane wewnętrzne. Warto skorzystać z naszej unikalnej oferty. Zatrudniamy najlepszych pracowników, którzy służą Wam fachową poradą w zakresie doboru mebli oraz materiałów, których użyjemy do ich produkcji. Zaufajcie naszemu wieloletniemu doświadczeniu.

Kontakt

Ulica: Modlińska 48

Kod: 05-101

Miejscowość: Skierdy

http://www.mebleskierdy.dei.pl/

E-mail: mebleskierdy@wp.pl

Tel.: 519-150-193


Podobne firmy

Tukan

Firma Tukan specjalizuje się w produkcji szaf i mebli kuchennych na zamówienie. W ofercie producenta znajdują się również: meble łazienkowe, biurowe, ogrodowe, sypialnie oraz wysokiej jakości meble so...

MS Meble

Nasza firma specjalizuje się w produkcji mebli na wymiar. Zdajemy sobie sprawę, że często trudno dobrać takie meble, które będą wyglądały jak jedna całość. Dzięki nam Wasza kuchnia z naszymi meblami b...