Katalog firm

Tukan

Firma Tukan specjalizuje się w produkcji szaf i mebli kuchennych na zamówienie. W ofercie producenta znajdują się również: meble łazienkowe, biurowe, ogrodowe, sypialnie oraz wysokiej jakości meble sosnowe. Przedsiębiorstwo z Lublina słynie z tworzenia produktów o wyjątkowym designie, niezwykle wytrzymałych i bardzo atrakcyjnych dla oka.

Meble na wymiar

Planując remont mieszkania warto zainwestować w najwyższej jakości meble, które posłużą właścicielom przez długi czas. Gdy poszukiwane są meble na zamówienie Lublin ma w zanadrzu wiele firm świadczących takie usługi, jednak najwyższej klasy meble, które będą zarówno funkcjonalne i ładne spotkać można w tukan.pl. Meble na wymiar to prawdziwe wyzwanie, wymagające ogromnej wiedzy, kreatywności i precyzji.
Wykwalifikowana kadra świetnie radzi sobie nawet z największymi wyzwaniami, dzięki czemu klient otrzymuje w pełni funkcjonalny i ładny mebel, który nada wnętrzu niepowtarzalnego charakteru, a lokatorzy docenią jego funkcjonalność w codziennych czynnościach. Firma tukan.pl zawiera wiele propozycji i gotowych aranżacji, które mogą posłużyć jako inspiracja dla klientów. Jednak gdy ktoś ma gotowy pomysł może liczyć na jego dokładne odzwierciedlenie w swoim mieszkaniu.
Zajmują się tym profesjonalni monterzy, których zapewnia firma Tukan - dzięki temu klient nie musi na własną rękę szukać ekipy montażowej.

Kontakt

Ulica: Bursaki 6

Kod: 20-150

Miejscowość: Lublin

http://www.mebletukan.pl/

E-mail: kontakt@mebletukan.pl

Tel.: 607-452-065


Podobne firmy

MS Meble

Nasza firma specjalizuje się w produkcji mebli na wymiar. Zdajemy sobie sprawę, że często trudno dobrać takie meble, które będą wyglądały jak jedna całość. Dzięki nam Wasza kuchnia z naszymi meblami b...

Meble Brzeziński

Meble Brzeziński to doświadczona i profesjonalna firma oferująca produkcję mebli na zamówienie. Zapewnia ona wszelkie meble w wielu kolorach, wzorach, wykonane z różnych materiałów. Proponuje także do...