Katalog firm

Medibut

Zakład Produkcyjny Medibut od 1982 roku produkuje obuwie medyczne i zawodowe dla placówek służby zdrowia, hotelów, pensjonatów, zakładów gastronomicznych oraz aptek. W ofercie znajdują się klapki, sandały, półbuty, buty operacyjne oraz drewniaki w bogatej gamie kolorystycznej. Do ich wykonania użyto wyłącznie materiałów najwyższej jakości.

Obuwie do profilaktyki

Nasza firma Medibut wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów i oferuje obuwie profilaktyczne zawodowe i medyczne w różnym wzorach i kolorach. Bardzo ważne jest dla nas Państwa zadowolenie, więc dostarczamy na rynek tylko produkty najwyższej jakości w dobrej cenie.
Posiadamy w asortymencie damskie i męskie klapki, sandały, półbuty i obuwie operacyjne, w kolorze białym, zielonym, czarnym, morskim, brązowym i beżowym. Taka kolorystyka pozwoli Państwu wybrać najlepsze obuwie do swojego zakładu pracy, które podkreśli i ożywi służbowy strój. Naszą specjalnością są również drewniaki w bogatej palecie kolorystycznej na spodach drewnianych z profilem ortopedycznym i antypoślizgową podeszwą.
Obuwie produkowane przez Medibut w zależności od wybranego wzoru posiada przeciwpoślizgowe lub antystatyczne podeszwy, wkładki korkowo-gumowe, wyściółkę ze skóry lub z tworzywa oraz profil ortopedyczny. Takie buty znajdują swoje zastosowanie w branży spożywczej, gastronomicznej, kosmetycznej, fryzjerskiej i medycznej. Wybierz mądrze.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 45

Kod: 93-177

Miejscowość: Łódź

http://medibut.com.pl/

E-mail: medibut@medibut.com.pl

Tel.: 42 647-01-99