Katalog firm

M-Max

Poszukujesz piżamy uszytej z naturalnej bawełny lub innego rodzaju bielizny nocnej? Szeroki asortyment tego rodzaju oryginalnych produktów znajdziesz w sklepie patronackim firmy M-Max. Zamówisz tu damskie i męskie piżamy bawełniane, a ponadto koszule nocne i nie tylko. Sklep gwarantuje duży wybór i atrakcyjne ceny.

Damska bielizna nocna

Firma prowadząca swój sklep internetowy Wygodne Spanie postanowiła zadbać o komfort klientów podczas ich nocnego wypoczynku. Od dłuższego czasu pracuje nad rozwojem swoich stacjonarnych placówek, jednakże niedawno postanowiła skupić się także na działaniu zdalnym i utworzyła swój pierwszy wirtualny market.
To szansa dla wszystkich osób, które chciałyby sięgnąć po najciekawsze, najbardziej jakościowe i najpiękniejsze stroje nocne. W sklepie Wygodne Spanie znajduje się niejedna bielizna nocna damska oraz specjalna odzież dedykowana wyłącznie mężczyznom. M-Max, czyli firma odpowiedzialna za prowadzenie sklepu internetowego, jest znanym w całej Polsce producentem odzieży nocnej. Od wielu lat zajmuje się branżą odzieżową i dzięki swojemu zaangażowaniu w pracę udało jej się dojść do momentu, w którym każdy klient może zachwycić się jej produktami.
Są to zarówno standardowe piżamy wykonywane z bawełny, jak i luźne spodnie piżamowe czy mięciutkie i ciepłe szlafroki. Z pomocą tego sklepu każdy przygotuje się do swojego wieczornego wypoczynku!

Kontakt

Ulica: Nenckiego 2

Kod: 98-200

Miejscowość: Sieradz

https://www.wygodne-spanie.com.pl/

E-mail: biuro@wygodne-spanie.com.pl

Tel.: 605-206-250


Podobne firmy

Sleep Art

Piżamy damskie mogą być strojami tak samo wygodnymi i praktycznymi, jak i po prostu atrakcyjnymi dla oka i to właśnie udowadnia marka Sleep Art. Nie jest ona zwykłym producentem odzieży, a bardziej kr...