Katalog firm

Elektro Klima

Jeśli szukacie Państwo firmy, która w przystępnej cenie wykona dla Państwa system monitorowania budynku, to zapraszamy do kontaktu z firmą Elektro Klima. Oferujemy szeroki zakres usług elektronicznych, które pozwolą Państwu na monitorowanie oraz usprawnią korzystanie z wszelkiego rodzaju pomieszczeń.

Montaż klimatyzacji

Elektro Klima to przedsiębiorstwo, które w swojej ofercie posiada szeroki asortyment, jeśli chodzi o urządzenia klimatyzujące. Jeżeli Interesuje cię klimatyzacja pomieszczeń Elbląg oferuje solidny sprzęt. Oferujemy naszym klientom urządzenia najlepszych producentów, które cieszą się wysoką jakością.
Klimatyzatory, które sprzedajemy zaprojektowane zostały tak, aby nie przeszkadzały w pracy, były ciche oraz przysłużyły się do zapewnienia komfortu w pomieszczaniach takich jak mieszkania, sklepy, bary czy banki, a także wielu innych. Urządzenia wyposażone są w filtry, które zajmują się oczyszczaniem powietrza z różnych pyłów oraz bakterii. Klimatyzacją sterować można za pomocą bezprzewodowego pilota. Rodzaj klimatyzacji dobierany jest w oparciu o to, w jakim miejscu zostanie ona umieszczona. Każdy klimatyzator jest komfortowy, przyjazny w użytkowaniu oraz niezawodny.
Na naszej stronie internetowej znaleźć można ofertę dotyczącą urządzeń, które oferujemy, a także kontakt do nas i dokładny adres naszej siedzimy. Odpowiemy na wszelkie pytania oraz przedstawimy rady i cenne wskazówki.

Kontakt

Ulica: Bytomska 8

Kod: 82-300

Miejscowość: Elbląg

http://elektro-klima.com/

E-mail: elektro-klima.elblag@wp.pl

Tel.: 606-780-753


Podobne firmy

Sowa

Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób stawiających na ekologiczne rozwiązania w zakresie instalacji domowych. P.H.U. Sowa oferuje energooszczędne systemy ogrzewające, instalacje wodno-kanal...