Katalog firm

Nas Troje

Możemy być pewni jednego, zawsze narodziny dziecka są chwilą którą zapamiętajmy na całe życie, podobnie zresztą jak poród, którego się niejednokrotnie boimy. Warto zatem zapisać się na kurs rodzenia a także przygotowujący przyszłych rodziców, jaki organizuje już od bardzo dawna szkoła rodzenia Nas Troje.

Szkoła rodzenia

Oczekujesz za kilka miesięcy narodzin pierwszego lub kolejnego dziecka, jednocześnie zastanawiasz się jak wykorzystać ten okres, by przygotować się do jakże ważnej oraz szczególnej chwili? Może nasza szkoła rodzenia w Łodzi Nas Troje, to rozwiązanie na to by rzeczywiście uzyskać wsparcie zwłaszcza w aspekcie wielu cennych informacji a nawet praktycznych oraz przydatnych porad.
Oczywiście zawsze organizowany przez nas kurs, to coś znacznie więcej niż tylko zwykłe spotkanie, to moment w jakim staramy się przekazać rodzicom wszystko co niezbędne, niekiedy także nasze doświadczenie. Pewnie, że szkoła rodzenia Łódź do której odwiedzenia ciebie zachęcamy, posiada wszelkie predyspozycje oraz kompetencję a tym samym potrafi optymalnie dopasować zakres działań do twoich indywidualnych potrzeb, co to takiego oznacza?
Nasza szkoła rodzenia w Łodzi współpracuje z psychologiem oraz renomowaną kliniką medyczną, która już w wielu sytuacjach czy przypadkach przeprowadzała diagnostykę dla rodziców jacy zjawili się właśnie u nas. Jak zatem widać, jest wiele powodów czy argumentów, dla jakich postawienie na naszą szkołę rodzenia, to opcja jak najbardziej trafna.

Kontakt

Ulica: Sterlinga 16/18

Kod: 90-217

Miejscowość: Łódź

http://nas-troje.ipt.pl/

E-mail: szenicka@renoma-med.pl

Tel.: 797-422-408


Podobne firmy

AOK – Akademicki Ośrodek Kształcenia

Uważasz, iż twoje dziecko jest nieodpowiednio przygotowane do egzaminu maturalnego lub gimnazjalnego? Przekonaj się zatem co Akademicki Ośrodek Szkolenia ma do zagwarantowania, oferujemy merytoryczne...