Katalog firm

Natur House

Znajdujące się na I. piętrze Galerii Widzewskiej w Łodzi Centrum Dietetyczne Naturhouse zaprasza każdego, kto marzy o zgrabnej sylwetce, pięknym wyglądzie i lepszym samopoczuciu. Zapewnia dostęp do skutecznej i bezpiecznej metody odchudzania, a także opiekę wykwalifikowanego dietetyka. Więcej informacji na stronie.

Planowanie diety

Nawet nie pamiętacie już czasów, kiedy mogliście cieszyć się szczupłą sylwetką. Wydaje się Wam, że już od bardzo dawna towarzyszą Wam nadprogramowe kilogramy? Jednak chcecie zmienić ten stan i w końcu zacząć się cieszyć szczupłą sylwetką? To bardzo dobrze! Nasz dietetyk Łódź zaprasza Was do skorzystania ze swojej oferty.
Zachęcamy Was do odwiedzenia nas w Centrum Naturhouse, gdzie zawsze możecie liczyć na profesjonalne wsparcie, jeżeli chodzi o odchudzanie. Dobierzemy dla Was najlepszą dietę, dzięki czemu powoli zbędne kilogramy zaczną znikać na stałe z Waszego życia. Przekonajcie się, że dieta ułożona przez naszych specjalistów, bogata jest w najprzeróżniejsze smaczne potrawy, bogate w odpowiednie składniki oraz witaminy, błonnik i białko.
Nasze centrum odchudzania znajduje się w Galerii Widzewskiej, na pierwszym piętrze. Zaufało nam już wiele osób, które są zadowolone ze współpracy z naszymi pracownikami. Mamy nadzieje, że i Wy znajdziecie się w ich gronie i razem z nami będziecie walczyli o swoje lepsze ja.

Kontakt

Ulica: Wujaka 5

Kod: 92-551

Miejscowość: Łódź

https://naturhouse-polska.pl/

E-mail: lodz.widzew@naturhouse-polska.com

Tel.: 42 678-90-33