Katalog firm

Nobilla

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi konfekcjonowania od a do z, w bardzo atrakcyjnej cenie. Zajmujemy się nie tylko pakowaniem i przepakowywaniem, ale również wieloma innymi usługami z którymi mogą Państwo dokładnie zapoznać się na naszej stronie firmowej nobilla-poland.com. Zapewniamy terminowość i pełen profesjonalizm.

Zanęty wędkarskie

Jako czołowy producent zanęt wędkarskich, oferujemy Państwu rewelacyjny pellet wędkarski, który stworzony został na bazie naszej unikalnej receptury, wyłącznie z polskich składników. Dla naszej firmy produkcja zanęt, to nie tylko codzienna praca, ale przede wszystkim wielka pasja z którą zawsze staramy się podzielić z naszymi klientami.
Jeżeli zaczynają Państwo dopiero swoją przygodę z wędkarstwem, to koniecznie wypróbujcie nasz nowoczesny Pellet Wędkarski Bx2, który posiada idealną równowagę pomiędzy węglowodanami, a witaminami, minerałami i białkiem. Skład naszego pelletu został w taki sposób skomponowany, aby jego rozkład w łowisku w 100% dostosowany był do oczekiwań nawet najbardziej wymagających wędkarzy.
Jeżeli chcą Państwo szybko pobudzić ryby do żerowania, to nasz pellet jest tym czego teraz najbardziej potrzebujecie. Wabienie ryb jeszcze nigdy nie było takie proste. Warto wspomnieć również i o tym, że nasz pellet wędkarski jest w 100% przyjazny naturze i co najważniejsze ulega całkowitemu rozkładowi.

Kontakt

Ulica: Nowa 32

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://nobilla-poland.com/

E-mail: nobilla@nobillapoland.com

Tel.: 15 841-42-50