Katalog firm

Kategorie


Nowa Książka

Nowa Książka zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą. Jako hurtownia książek mamy dla Was wiele wspaniałych pozycji, które przydadzą Wam się do nauki, jak również w wolnej chwili. Warto zapoznać się z całą naszą ofertą katalogową, gdzie znajdziecie pozycje z zakresu prawa, administracji oraz wiele innych.

Książki naukowe

Znana i lubiana na rynku polskim firma Nowa książka oferuje poradniki, różne opracowania, czy książki naukowe. Choć powstała stosunkowo niedawno w 2013 roku, już robi furorę w świecie zaopatrzenia asortymentowego. Klienci indywidualni mogą skorzystać z 13% rabatu, a klienci instytucjonalni, biblioteki, czy hurtownie, mogą liczyć na rabat po komunikacji telefonicznej lub mailowej.
Kupując książki warto zwrócić uwagę na przystępne ceny na każdą kieszeń, zamówienia powyżej 120 zł są wysyłane zupełnie za darmo. Nie martwimy się tu o koszty wysyłki. Są tu też trudno dostępne publikacje naukowe, na pewno potrzebne studentom, profesorom, czy zwykłym śmiertelnikom. Specjalistyczne opracowania przydają się w pracach i opisach naukowych.
Wszystkie tytuły, te najnowsze jak i starsze są dostępne w odpowiednich zakładkach, które szybko i łatwo znajdziemy na stronie tej firmy. Dzięki takim możliwościom nie musimy martwić się o znalezienie potrzebnych nam, specjalistycznych wydań książkowych. Tu znajdziemy zawsze, to co chcemy. Wystarczy odwiedzić naszą stronę http://www.hurtownianowaksiazka.pl/content/7-ksiazki-naukowe.

Kontakt

Ulica: Romanowska 55F

Kod: 91-174

Miejscowość: Łódź

http://www.hurtownianowaksiazka.pl/

E-mail: biuro@hurtownianowaksiazka.pl

Tel.: 42 611-10-80