Katalog firm

Nowa Książka

Nowa Książka zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą. Jako hurtownia książek mamy dla Was wiele wspaniałych pozycji, które przydadzą Wam się do nauki, jak również w wolnej chwili. Warto zapoznać się z całą naszą ofertą katalogową, gdzie znajdziecie pozycje z zakresu prawa, administracji oraz wiele innych.

Podręczniki akademickie

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi kupuje rzeczy przez internet. Jest to dużo szybszy i znacznie tańszy sposób na robienie zakupów. Dodatkowo można nabyć pozycje, których nie można dostać stacjonarnie, co w tym wypadku czyni sprzedaż wysyłkową jedyną możliwą i dostępną formą. Jest to często obserwowane w przypadku książek, których jest tak dużo, że niemożliwe jest, aby wszystkie były sprzedawane stacjonarnie.
Nasza firma rozwiązuje wszelkie trudności, mamy w swojej ofercie przeróżne, nawet najbardziej poszukiwane podręczniki akademickie. Zależy nam na zaufaniu klientów, dlatego każde zlecenie traktujemy bardzo poważnie i staramy się jak najszybciej je zrealizować.
Nasza oferta jest bogata w tytuły powszechnie znane i szanowane, dlatego każdy student znajdzie u nas coś dla siebie. Możemy poszczycić się również szybką wysyłką, bo wiemy jak ważny jest czas oczekiwania. Oferujemy również pomoc w każdej trudnej sytuacji, cieszymy się, gdy mamy szansę pomagać i wspierać naszych klientów.

Kontakt

Ulica: Romanowska 55F

Kod: 91-174

Miejscowość: Łódź

http://www.hurtownianowaksiazka.pl/

E-mail: biuro@hurtownianowaksiazka.pl

Tel.: 42 611-10-80