Katalog firm

Kategorie


Nowa Książka

Nowa Książka zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą. Jako hurtownia książek mamy dla Was wiele wspaniałych pozycji, które przydadzą Wam się do nauki, jak również w wolnej chwili. Warto zapoznać się z całą naszą ofertą katalogową, gdzie znajdziecie pozycje z zakresu prawa, administracji oraz wiele innych.

Podręczniki akademickie

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi kupuje rzeczy przez internet. Jest to dużo szybszy i znacznie tańszy sposób na robienie zakupów. Dodatkowo można nabyć pozycje, których nie można dostać stacjonarnie, co w tym wypadku czyni sprzedaż wysyłkową jedyną możliwą i dostępną formą. Jest to często obserwowane w przypadku książek, których jest tak dużo, że niemożliwe jest, aby wszystkie były sprzedawane stacjonarnie.
Nasza firma rozwiązuje wszelkie trudności, mamy w swojej ofercie przeróżne, nawet najbardziej poszukiwane podręczniki akademickie. Zależy nam na zaufaniu klientów, dlatego każde zlecenie traktujemy bardzo poważnie i staramy się jak najszybciej je zrealizować.
Nasza oferta jest bogata w tytuły powszechnie znane i szanowane, dlatego każdy student znajdzie u nas coś dla siebie. Możemy poszczycić się również szybką wysyłką, bo wiemy jak ważny jest czas oczekiwania. Oferujemy również pomoc w każdej trudnej sytuacji, cieszymy się, gdy mamy szansę pomagać i wspierać naszych klientów.

Kontakt

Ulica: Romanowska 55F

Kod: 91-174

Miejscowość: Łódź

http://www.hurtownianowaksiazka.pl/

E-mail: biuro@hurtownianowaksiazka.pl

Tel.: 42 611-10-80