Katalog firm

Nutura

Prowadzisz zdrowy tryb życia i zależy Ci na tym, aby produkty spożywcze, które kupujesz, miały naturalny skład? Tylko takie znajdziesz w sklepie internetowym Nutura. Asortyment obejmuje kremowe masło z orzechów, masło z migdałów i wiele więcej. Masła, jakie tu kupisz, nie zawierają cukru, soli, ani innych dodatków.

Masło z migdałów

Zapraszamy Cię serdecznie do zaglądnięcia na naszą stronę internetową i wkroczenia do świata rewelacyjnych produktów spożywczych. Mimo tego, iż tworzymy oraz sprzedajemy różne rodzaje zdrowych artykułów (chociażby oleje), skupiliśmy się przede wszystkim na masłach orzechowych, bo to one skradły nasze serca.
Choć uważamy, że nawet klasyczna wersja takiego masła może być ciekawym dodatkiem do wielu dań, postanowiliśmy ją zmodyfikować. W ten sposób powstały: masło orzechowe z migdałów, które doskonale wpływa na wygląd, masło z nerkowców dla osób pracujących umysłowo czy masło z najpyszniejszych orzechów laskowych. Produkty te same w sobie są wyjątkowo smaczne, ale zapragnęliśmy je odrobinę podkręcić, kombinując poprzez dodawanie do nich różnorodnych przypraw.
Dzięki temu od niedawna możemy zaproponować swoim klientom prawdziwą nowość na polskim rynku - masło orzechowe z chili. Jeśli chcesz poznać więcej ciekawych produktów, zajrzyj po prostu do naszego sklepu internetowego. Na pewno się nie rozczarujesz!

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900


Podobne firmy

Jawo

Wiarygodny partner handlowy w zakresie produkcji dań gotowych oraz mrożonek Jawo rozpocznie współpracę z firmami zajmującymi się sprzedażą artykułów spożywczych. Oferujemy duży wybór produktów wysokie...