Katalog firm

Nutura

Prowadzisz zdrowy tryb życia i zależy Ci na tym, aby produkty spożywcze, które kupujesz, miały naturalny skład? Tylko takie znajdziesz w sklepie internetowym Nutura. Asortyment obejmuje kremowe masło z orzechów, masło z migdałów i wiele więcej. Masła, jakie tu kupisz, nie zawierają cukru, soli, ani innych dodatków.

Masło z orzechów migdałowca

Niewiele jest produktów tak pożywnych i zdrowych co orzechy. Jednym z najlepszych sposobów na ich spożywanie jest użycie masła orzechowego. Jednakże masła sprzedawane w zwykłych sklepach pełne są takich dodatków jak cukier, sól czy też olej palmowy. Z myślą o tym, aby zapewnić swoim klientom w pełni naturalne masła orzechowe, powstał sklep Nutura.
Można tam dostać niemalże każdy rodzaj masła zrobionego z orzechów, począwszy na orzechach arachidowych, a skończywszy na migdałach. Masło z migdałów przygotowywane jest prażonych, nieblanszowanych migdałów. Dzięki temu jest pełne dobrych tłuszczów oraz mikroelementów takich jak magnez, cynk czy też potas. Masło z migdałów jest doskonałym pomysłem dla każdego, kto ma ochotę na szybką przekąskę.
Jego cena jest też bardzo atrakcyjna, a zamówienie złożone w sklepie Nutura na stronie https://nutura.pl/ zawsze jest sprawnie realizowane. Sprawia to, że sklep Nutura jest idealnym sklepem dla wszystkich wielbicieli naturalnych orzechów, zarówno ich smaku oraz bogactwa ich wartości odżywczych.

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900


Podobne firmy

Jawo

Wiarygodny partner handlowy w zakresie produkcji dań gotowych oraz mrożonek Jawo rozpocznie współpracę z firmami zajmującymi się sprzedażą artykułów spożywczych. Oferujemy duży wybór produktów wysokie...