Katalog firm

Kategorie


Taneczne Pasje

Sklep Taneczne Pasje to doskonałe miejsce dla osób, w życiu których dużą rolę odgrywa taniec. Oferta skierowana jest zarówno do profesjonalnych tancerzy, jak i pasjonatów i składa się z wysokiej jakości strojów, akcesoriów i rekwizytów. Wiele produktów sprowadzanych jest z zagranicy, dzięki czemu klienci zyskują ogromny wybór pięknych strojów tanecznych.

Obuwie taneczne

Tak śpiewał popularny zespół, a my powtarzamy te słowa za muzykami. Dźwięk, ruch, taniec - wszystko to żywioły, które pobudzają nasze zmysły i nogi. O ile zmysły pędzą przed siebie wiedzione emocjami, o tyle o nogi zadbać już musi sam tancerz. To nogi są w rzeczywistości narzędziem jego pracy, to one wiodą go do sukcesu, a ich spryt wprawia w zachwyt tych wszystkich, którzy mają przyjemność podziwiać pląsy profesjonalisty. Kluczowe jest więc idealnie dobrane, wygodne i bezpieczne obuwie do tańca.
W sklepie internetowym tanecznepasje.pl oferujemy szeroki asortyment butów dla tancerzy. Posiadamy obuwie estradowe i treningowe. U nas zaopatrzysz się w baletki, napalcówki i obuwie jazzowe, dostosowane do Twojego gustu, Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Bardzo cenimy sobie współpracę z klientem i jego zadowolenie z oferowanych usług, toteż nie jest nam obca realizacja indywidualnych zamówień.
Szyk, wygoda i bezpieczeństwo - to nasze podstawowe zasady, którymi kierujemy się, dobierając dostawców obuwia tanecznego.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://tanecznepasje.pl/

E-mail: biuro@tanecznepasje.pl

Tel.: 533-388-799


Podobne firmy

Medibut

Zakład Produkcyjny Medibut od 1982 roku produkuje obuwie medyczne i zawodowe dla placówek służby zdrowia, hotelów, pensjonatów, zakładów gastronomicznych oraz aptek. W ofercie znajdują się klapki, san...