Katalog firm

Kategorie


Ocular Canada oddział Gdańsk

Ocular Canada to doświadczone przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją, oferujące swoim klientom wysokiej jakości produkty, takie jak soczewki kontaktowe, akcesoria optyczne, okulary przeciwsłoneczne, oprawki czy soczewki okularowe. Firmie zaufały już setki zadowolonych klientów. Salony mieszczą się w Lublinie, Gdańsku, Rzeszowie i kanadyjskim Toronto.

Soczewki kontaktowe

Dawno minęły czasy, gdy okulary były szpecącym dodatkiem, którego należało się wstydzić. Obecnie ten element garderoby nabrał całkowicie nowego znaczenia. Stał się szykownym dodatkiem, uzupełniającym strój i podkreślającym urodę oczu. Dlatego strona internetowa ocularcanada.pl umożliwia zapoznanie się z ofertą salonu optycznego Ocular Canada.
Firma ta kładzie szczególny nacisk na odpowiednią stylizację swoich produktów, dzięki czemu jej wyroby spełniają wszystkie normy estetyczne. W doborze okularów klientom pomaga dyżurny sztab stylistów, którzy dobierają odpowiedni kształt wzór i kolor oprawek dla każdego klienta. Usługa ta jest całkowicie wliczona w koszt zakupu okularów, a każdy klient jest traktowany indywidualnie.
Co więcej soczewki Gdańsk stosowane w tych okularach spełniają najwyższe normy jakości. Dzięki temu użytkownicy strony ocularcanada.pl wybierają spośród listy całkowicie unikatowych produktów, które są niedostępne na innych stronach internetowych. Jakość pracy, którą wykonują w salonie optycznym styliści doskonale podsumowuje fakt, że szczególnie udane kreacje są używane przez projektantów mody.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

http://ocularcanada.pl/

E-mail: oculargdansk@o2.pl

Tel.: 58 761-48-85


Podobne firmy

Optyk Grabowscy

Firma Optyk Grabowscy z siedzibą w Radomiu posiada w swojej ofercie produkty znanych i cenionych marek, które wspomagają prawidłowe widzenie. Na uwagę zasługują oprawy korekcyjne, szkła kontaktowe i o...