Katalog firm

Spektrum

Spektrum to uczciwa i bardzo ceniona na rynku firma, która od bardzo wielu lat oferuje swoim klientom stolarkę okienną na światowym poziomie. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do klientów prywatnych, ale również i od klientów biznesowych. Oferujemy nie tylko okna, ale również wspaniałe drzwi i nowoczesne bramy.

Okna drewniane

Okna i drzwi to takie elementy wykończenia budynku, które kupowane są raz na długie lata. Warto więc zadbać o to, aby ich jakość była jak najwyższa. Z tego też względu warto odwiedzić stronę internetową salonu sprzedaży Spektrum, gdzie znajdziemy stolarkę okienną oraz drzwiową z segmentu premium.
Wysokiej jakości okna drewniane, nowoczesne drzwi wewnętrzne takich marek jak DRE czy Porta, a także wyjątkowo bezpieczne i ciepłe drzwi zewnętrzne Pozbud czy drzwi stalowe KMT - to tylko przykłady produktów oferowanych przez salon sprzedaży, gdzie w jednym miejscu w prosty sposób można zamówić te jakże ważne elementy każdego domu. Zależy Ci na naprawdę ciepłym i energooszczędnym budynku? Oferta dostępna w Spektrum na pewno spełni Twoje oczekiwania.
Dodatkowo możesz wybrać tutaj także parapety wewnętrzne do swojego mieszkania, a także wyroby z szeroko pojętej stolarki aluminiowej. Salon oferuje także usługi montażu drzwi oraz okien, co także może okazać się bardzo przydatne przy remoncie lub budowie domu od zera. Zapoznaj się z naszą ofertą drzwi drewnianych na stronie http://spektrumokna.pl/okna-drewniane-bia%C5%82ystok.

Kontakt

Ulica: Wojska Polskiego 87

Kod: 19-300

Miejscowość: Ełk

http://spektrumokna.pl/

E-mail: spektrumelk@gmail.com

Tel.: 506-550-041


Podobne firmy

ARM

ARM to firma, która poleca okna, drzwi, bramy garażowe w promocyjnych cenach. Nasza firma zatrudnia najlepszych specjalistów, którzy doradzą Wam w każdej kwestii. Wśród naszych usług znajduje się równ...

Koczwara

Firma Koczwara jest liderem w produkcji stolarki aluminiowej. Oferuje wysokiej jakości okna i drzwi aluminiowe zarówno dla firm jak i prywatnych inwestorów. Dodatkowo zajmuje się montażem klimatyzacji...