Katalog firm

Kategorie


Koczwara

Firma Koczwara jest liderem w produkcji stolarki aluminiowej. Oferuje wysokiej jakości okna i drzwi aluminiowe zarówno dla firm jak i prywatnych inwestorów. Dodatkowo zajmuje się montażem klimatyzacji oraz wentylacji we wszelkiego rodzaju budynkach.

Okna

Firma Koczwara Stolarka Aluminiowa działa na polskim rynku już 35 lat. W tym czasie gromadziła doświadczenie i rozwija się intensywnie. Obecnie jej szeroka oferta obejmuje produkcję oraz montaż stolarki aluminiowej, a także montaż klimatyzacji, stolarki PCV oraz drzwi. Zajmujemy się oczywiście dostawą montowanych elementów, jak również serwisujemy systemy klimatyzacyjne. Od początku swojej działalności stawiamy na współpracę z najlepszymi specjalistami. Nasi pracownicy wiedzą, co robią, są dobrze przygotowani oraz sprawnie realizują powierzone im zadania.
Aby zapewnić naszym klientom możliwie najbardziej kompleksową obsługę, nieustannie poszerzamy naszą ofertę. Obecnie zajmujemy się między innymi wznoszeniem fasad, tworzeniem ogrodów zimowych, montażem bram i różnego rodzaju drzwi. Naszą specjalnością są także okna Stalowa Wola. Z dumą przyjmujemy podziękowania od kolejnych zadowolonych klientów. To najlepsza zapłata za wykonaną pracę oraz dowód, że podążamy w dobrym kierunku. W kwestii jakości nie chodzimy na kompromis.

Kontakt

Ulica: Brandwicka 2

Kod: 37-403

Miejscowość: Pysznica

http://koczwara.com.pl/

E-mail: biuro@koczwara.com.pl

Tel.:


Podobne firmy

Spektrum

Spektrum to uczciwa i bardzo ceniona na rynku firma, która od bardzo wielu lat oferuje swoim klientom stolarkę okienną na światowym poziomie. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do klientów prywatn...

ARM

ARM to firma, która poleca okna, drzwi, bramy garażowe w promocyjnych cenach. Nasza firma zatrudnia najlepszych specjalistów, którzy doradzą Wam w każdej kwestii. Wśród naszych usług znajduje się równ...