Katalog firm

OrtoGo

Centrum medyczne Ortogo to firma wykonująca podstawowe i zaawansowane świadczenia medyczne dla pacjentów. Profesjonalna pomoc zapewniana jest przez szereg wykwalifikowanych specjalistów, posiadających bogate doświadczenie zawodowe. Dodatkowo, każdy pacjent może skorzystać z szerokiej gamy badań laboratoryjnych.

Chirurg ortopeda

Witamy w Centrum Medycznym OrtoGo. U nas możesz umówić się na wizytę do lekarzy różnych specjalizacji. Możemy przeprowadzić pełną diagnostykę Twojego organizmu i sprawdzić, co Ci dolega.
Zwykle nie zwracasz uwagi na pewne symptomy chorób np. dolegliwości kręgosłupa, bóle kolan czy ścięgien Achillesa a potem nagle okazuje się, że jedynym ratunkiem jest chirurg ortopeda Płock. Dlatego ważna jest odpowiednia profilaktyka. My taką profilaktykę możemy zapewnić i w odpowiednio szybkim czasie dowiedzieć się czy jesteś w pełni zdrowy czy jednak coś Ci dolega i potrzebne jest odpowiednie leczenie czy rehabilitacja.
Zgłoś się do nas zanim będzie potrzebna interwencja chirurga ortopedy. Nasi lekarze przeprowadzą wstępne badania i skierują Cię do odpowiedniego specjalisty. Nasze spersonalizowane podejście do pacjenta jest troską o jego dobro, gdyż nie ma nic gorszego od rutynowego, sztampowego postępowania. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług, dlatego cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród naszych pacjentów.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520