Katalog firm

OrtoGo

Centrum medyczne Ortogo to firma wykonująca podstawowe i zaawansowane świadczenia medyczne dla pacjentów. Profesjonalna pomoc zapewniana jest przez szereg wykwalifikowanych specjalistów, posiadających bogate doświadczenie zawodowe. Dodatkowo, każdy pacjent może skorzystać z szerokiej gamy badań laboratoryjnych.

Kolano skoczka

Kolano skoczka jest to kontuzja powstająca z nakładania się na siebie mikrourazów. Objawia się bólem przedniej strony kolana w miejscu przyczepu więzadła rzepki do rzepki. Obecnie kolano skoczka Warszawa jest bardzo częstym urazem sportowców np. siatkarzy czy koszykarzy.
Należy zwracać uwagę na pojawiający się ból w kolanie. W pierwszej fazie choroby wystarczający powinien być odpoczynek i okłady z lodu. Jeśli kontuzja przejdzie do kolejnego stadium, konieczne jest leczenie ortopedyczne. Wtedy ból towarzyszy nam prawie cały czas: podczas wchodzenia po schodach, siadania czy wstawania lub zwykłego chodzenia.
W naszej klinice OrtoGo w przypadku kolana skoczka wykonujemy badanie USG, a w niektórych przypadkach rezonans magnetyczny. Daje nam to pełny obraz zaawansowania choroby. Kierujemy pacjenta na odpowiednią rehabilitację, gdzie przeprowadzanie są zabiegi i ćwiczenia na wzmocnienie mięśni. Czasem wymagane jest zastosowanie fali uderzeniowej albo iniekcja kontuzjowanego więzadła w postaci zastrzyków z osocza.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520